Skocz do zawartości

Jakowlew -3


sebamor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj nareszcie udało mi się oblatać Jaka i powiem tylko tyle: "CHWAŁA PANU MARKOWI" za tak świetnie latający model. Bez chwili zastanowienia jestem w stanie powiedzieć, że to mój najlepiej latający model :lol:

Jeszcze dodam zdjęcie w zimowej scenerii przed lotem:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebamor, Pięknie, tylko po co ten "Yak". Jesteśmy Polakami i wg obowiązującej transkrypcji z języka rosyjskiego, słowo Яковлев pisze się Jakowlew. Czyli w skrócie Jak.

Kurczę, jakoś tak mi się wpisało:/ miało być oczywiście Jak :wink: . Nawet tytuł na vimeo poprawny. No ale nic na przyszłość będę pamiętał :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj Jak miał możliwość sprawdzenia się w boju i już w pierwszej walce udowodnił, że jest dobrym myśliwcem zaliczając 2 cięcia. Tutaj zdjęcie jako dowód:

Dołączona grafika

Oraz jeszcze jedno zdjęcie w locie:

Dołączona grafika

No ale niestety w drugiej walce tyle szczęścia nie miał i po odcięciu w powietrzu całego usterzenia i niekontrolowanym, pionowym ataku na ziemię wyglądał tak:

Dołączona grafika

A tutaj pilot wracający z rozbitym modelem:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I na dodatek się jeszcze cieszy nie wiadomo z czego :mrgreen: .

 

 

PS. Model już naprawiony wisi pod sufitem i czeka na rewanż :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.