Skocz do zawartości

Jaka niedroga aparatura z mode 4 i trybem heli...


Daniel95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chciałbyś ja mam na sprzedaż Graupnera MX-16s z 4 odbiornikami. Można mieć każdy mod od 1 do 4. Tryb heli bardzo bogaty. Aparatura jednak jest na 35Mhz. Jak byś miał pytania bądź był zainteresowany, pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy okazji, może ktoś wytumaczyć co to znaczy tryb heli?

Grupa mikserów, przeznaczona typowo do śmigłowca.

 

Analogicznie jak tryb Acro, czy Glider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach tak, ja mam prosta aparaturę i miksy muszę mieć w palcach :)

 

Mi wczoraj udało się zrobić klapolotki z T9X (korzystając z opisu na forum) w odbiorniku 6-kanałowym.

Teraz dumam nad tym, aby zmiksować rzeczone klapolotki z usterzeniem motylkowym i domyślam się, że lekko nie będzie.

Małe żółte chińskie rączki zrobiły fajne radyjko za śmieszne pieniądze, ale oprogramowanie wymaga cierpliwości podczas prac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no robertus, Naprawdę wielki szacunek, jeżeli dałbyś rade polatać heli z "miksami w palcach" :twisted:

Taaa, za wysokie progi dla mnie. Na razie "miksuję" w samolocie. Czasem próbuję w symulatorze jakiś śmigłowiec i powiem, że ciężko, a co tu mówić o realu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oprogramowanie wymaga cierpliwości podczas prac :wink:

..albo wymiany na lepsze :-) [czytaj]

 

 

Masz poniekąd rację, ale jeszcze do tego nie dojrzałem :wink:

 

Jak na razie jeszcze mi piana z ust przy programowaniu nie leci, więc utrzymuję z nadajnikiem "status quo" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jeszcze mi piana z ust przy programowaniu nie leci, więc utrzymuję z nadajnikiem "status quo"

Nie miałem w ręku tej aparatury i mam nadzieję że nie będę musiał, ale u mnie w dx7 ustawienie klapolotek to 3 kliknięcia w radiu.

 

Mi wczoraj udało się zrobić klapolotki z T9X (korzystając z opisu na forum) w odbiorniku 6-kanałowym.

No i jeszcze powinien zostać Ci jeden kanał np. na podwozie (1- SW, 2- SK, 3-THRO, 4,5- AILE) Zostaje wolny 6 kanał, lotki na dwóch serwach bez "Y".

 

Jak to czytam to włos jeży się na głowie, gdybym miał spędzać godziny na programowaniu radia. Instalowaniu uaktualnień softu, albo wgrywaniu softu "nie fabrycznego".

 

Macie cierpliwość i nerwy... ale "gloria victis" tym którzy mają na to siłę :-)

 

BTW, zapłaciłem za nią tyle co za 2 Tx9 (chyba tak się to pisze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie cierpliwość i nerwy... ale "gloria victis" tym którzy mają na to siłę

Coś za coś.

 

Radio kosztowało 260zł z przesyłką i mam świadomość tego, że nie wszystko jest dopracowane.

Podstawowe funkcje (v-tail, lotki, reversy itd) robi sie bezproblemowo, natomiast nieco bardziej skomplikowane wymagają "główkologii" :wink:

 

Zresztą to nieważne. Najważniejsze, aby aparatura była niezawodna podczas lotu, czego sobie i wszystkim użytkownikom RC życzę z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.