Skocz do zawartości

XI OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI WILCZE LASKI


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wakacje są tak długie że można wybrać jakiś inny termnin.Najlepiej będzie jak w POLSCE zrobimy pięć imprez w tym samym terminie ,będziemy mieć wszyscy znakomitą frekfencję .

4-5.08.2012 RC AIR SHOW NOWY TARG

Pozdrawiam

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY lubimy wszystkie modele małe i duże.Jeżeli będzie np:5 lub10 WICHERKÓW o rozpiętośći 1,5m i pokażą show ,czyli polecą wszyscy razem to jako pierwszych puszczę do lotu . Rozumiem ,ale nie jeden może by się chciał wybrać chociaż pooglądać albo wziąść udział .Bo gdzie w Polsce można zobaczyć 100 dużych modeli w jednym miejścu.Dużo nagród do rozlosowania pośród uczestników i wiele pucharów i nagród dla wyróżnionych BEST OF SHOW

Dlatego nie powinno byc pokrywania się terminów .

Pozdrawiam

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla niezdecydowanych napiszę swoje odczucia z zeszłego roku.

Generalnie jestem odrobinę sceptyczny do takich imprez. Na kilku byłem i było średnio, więc nie miałem wielkiej ochoty jechać na kolejną zwłaszcza przez pół polski. Chłopaki zaczęli mnie jednak ostro namawiać. Bardzo długo się wahałem i praktycznie wymusili na mnie przyjazd. Ta impreza była najlepszą imprezą na jakiej do tej pory byłem (faktem jest, że byłem raptem na kilku ;) )

Cechą tej imprezy jest klimat jaki tworzą uczestnicy. Bo tą imprezę tworzą sami uczestnicy. Tak na marginesie: jak szedłem wzdłuż pasa oglądać kto co ma ładnego, to większość uczestników zapraszała na kiełbaskę i napój słoneczny. Gdybym chciał skorzystać z każdego zaproszenia to doszedłby raptem do połowy a o powrocie to już mowy by nie było. :)

To świadczy o tym, że atmosfera jest tam naprawdę domowa. Na tą atmosferę ma też wpływ to, że wszyscy mieszkają obok siebie na łące w tym kto co ma. Bliskość natury oraz miejsce sprawia że wszyscy (większość) świetnie się tam bawi.

Ja będę na pewno, ponieważ ta impreza jest pierwszą w moim kalendarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa mówi, jest to piknik, a nie zawody o "marchewkę". Ludzie nie myślą o wyniku tylko łączą przyjemne z pożytecznym. Przy grillu i z piwkiem w rączce, spokojnie dzielą się swoimi "tajemnicami" z warsztatu, bądź sztuką pilotażu. Ot i cała filozofia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.