Skocz do zawartości

SU 26 by Henio


jędrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Oj Krzysiek, czytanie ze zrozumieniem:

"oryginalnie zapakowany model szybowca z czasów PRL" (chyba Jaskółka)

Zwycięzca będzie mógł odebrać nagrodę w Wilczych Laskach.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek tak brzydko nie nazywamy tej rakiety, ale nasza komisja stwierdziła że jednak zgadłeś.

Prawidłowa odpowiedź to : rakieta z napędem jądrowym.

Tym sposobem wygrałeś w/w wymienioną nagrodę.

Jeśli bedziesz na zlocie w Wilczych Laskach bardzo miło mi będzie Cię poznać i oczywiście wręczyć

nagrodę.

Pozdrawiam wszystkich

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie film, to chociaż krótka fotorelacja z najkrótszego lotu ;) .Swoją drogą - takie rzeczy też mi się przytrafiają - i to najczęściej pod koniec budowy modelu :P .Klątwa jakaś czy stół za mały?

Edytowane przez kesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym przypadku zawinił (w/g Henia) Jaśko, bo zajumał spec stojak do stawiania modelu pępkiem do góry.

A ze stół za mały to wiadomo, ja też mówię że te stoły coraz mniejsze się robią (z dnia na dzień).

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj miał być oblot, ale ni było, bo cuś z zapłonem się spaprało. Fotki z wczorajszego dnia w dziale Imprezy- Północ- Słupsk i okolice. Jak modelik obleci to relację wsawię tutaj coby zakończyć całość wątku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obloty się odbyły ale Andrzej chyba na ewro pojechał :-) bo widziałem jak śmigał swoją Foczką z sześcioma flagami.

Jak zwykle są drobne komplikacje, ale Henio powiedział że będzie składał reklamacje, kadłub w miejscu mocowania

podwozia jakiś słabowity i się był wyrwał. Henio jednak dzielnie naprawił i czeka na pogodę jak zwykle w niedzielę.

Pozdrawiam wszystkich

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.