Skocz do zawartości

Pierwszy model ktory wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

Oba modele to tylko zabawki.

Powiedz co chcesz uzyskać. Szybkość - czy manewrowość. Rekreacja czy wyścigi - dla radochy czy adrenaliny ( choć to dla mnie to samo ). Redukcje czy model dowolny.

Gotowy czy do zabudowy lub częściowego wykonania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadną z nich To co widać, to zabawki. Opis wspaniały, mają pływać z prędkością dźwięku...

Ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Nie do dość,że elementy wrzucone do zestawu są mizernej jakości, to jeszcze przeważnie do kitu pływają.Zestaw godny polecenia zaczyna się od ceny 3 tys w górę.

Jeżeli już dorosłeś do budowy jedynie słusznego modelu, czyli modelu pływającego :):D , to nawiąż kontakty ze "szkutnikami". Powiedzą Ci co, gdzie i za ile kupić. Nie stracisz pieniędzy i przynajmniej jakąś satysfakcję będziesz miał. adresy stron są dostępne. Wystarczy w pisać : fsrv i już...

Jakbyś był z Wrocławia, to sam bym Ci pomógł.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już dorosłeś do budowy jedynie słusznego modelu, czyli modelu pływającego :):D , to nawiąż kontakty ze "szkutnikami".

Taaak Andrzeju masz całkowitą rację

 

Wystarczy w pisać : fsrv i już...

Ale Ale

Zabawki które kolega pokazuje to elektryki przypominające klasy Mono-1 lub Mono-2.

Jak kolega powie co chce to pokierujemy i podpowiemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie powaliło. To pływa jak zabawka, a elektroniki i elektryki trzeba wrzucić dużo i dość drogiej. A efekt nadal mizerny. Rekreacja, rekreacją, a niewielkim, stosunkowo kosztem i przy odrobinie pomyslunku , można stać się posiadaczem naprawdę porządnej i szybkiej łodki

 

Maciek, Każda sroczka itd... Powinienem napisać powyżej także fsre, Niech Ci będzie. I tak, jak wiesz spaliniaki lepsze :):)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek oczywiście ten tańszy. Sprawdzisz czy Cię to bierze, czy sprawia Ci to przyjemność. A potem zaczniesz kombinować jak ulepszyć, jak zbudować nowy kadłub i w co go wyposażyć. Jeśli chodzi o początki latających wszyscy polecają Wicherka, Toto lub gotowce z "nietłukących" się tworzyw. Tu uważam powinno być podobnie. Dlaczego ma być inaczej? Oprócz mniejszej ilości płaszczyzn do sterowania oczywiście.Sam sprawdź i wyciągniesz wnioski. Ja też kupiłem, żeby dogonić czas, taniego gotowca i mam naprawdę dobrą zabawę z wnuczkiem na jeziorach i dzięki temu jakieś rozwojowe plany w tej dziedzinie na przyszłość.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jak każda zabawka traxxas ,kupa plastiku za wielkie pieniądze.Tandetny kadłub z cienkiego tworzywa.

 

Co byś w takim razie mógł mi polecić za te pieniądze. Spróbować zrobić coś samemu, czy jest może coś wartego uwagi do kupienia. Miło widziane linki :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj ja proponowal bym ci samemu cos zbudowac, co prawda podalem wczesniej kilka linkow z lodkami ale nie kupilem zadnej z nich

i postanowilem zrobic model samemu, wiec padlo na model HYDROMITE tu znajdziesz plany tego modelu

 

http://marek.aplus.pl/strona/

 

koszta sa niewielkie pare desek balsy i klej kosztowal mnie okolo 35zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.