Skocz do zawartości

W którą stronę zakręcacie?


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

Leworęczny, MODE2, ale zakręcam (kierunkiem, nie samymi lotkami) głównie w lewo, ale np. beczki po okręgu czy rolling harriery, które cały czas próbuję opanować (i będę próbował aż do skutku) kręcę częściej w prawo. Może przyczyną jest to, że łatwiej mi pociągnąć drążek SK lub lotek w kierunku zewnętrznej strony nadajnika, niż "wepchać" go do środka, bo mam dosyć krótkie palce, dlatego tak zakręcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny temat, zauważyłem że dla mnie nie ma to znaczenia zwłaszcza latając na zboczu raz się lata w lewo raz w prawo a podchodzi też różnie w Starogrodzie np. z lewego kręgu w Unisławiu z prawego, tak samo na łące. ;) Chyba jestem nienormalny bo większości lepiej w lewo. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dołożę. Jak się skacze (np. w dal lub wzwyż), to jedni odbijają się lewą nogą, drudzy prawą. Tym, co prawą, łatwiej skręcać w prawą. I spostrzezenie-jeśli skaczemy z lewej, to jajka nosimy w lewj nogawce (spróbujmy nosić odwrotnie). Może prawoskoczki odpowiedzą, czy noszą w prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę różnicy po starcie skręcam w lewo lub w prawo zależy w którą stronę startuje,po niebie kręcę ósemki a do lądowania zawsze pod wiatr raz wychodzi ,że w prawo a raz że w lewo .Kiedyś kolega zauważył na lotnisku i zwrócił mi uwagę że latam w drugą stronę.

Na lodowisku też często jeżdżę pod prąd :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mode 2, praworęczny. Zdecydowanie częściej robię zakręty w lewo, wyjątek to jak próbuję wycentrować komin - wtedy kombinuję raz w prawo, raz w lewo, ale kierunek w lewo jest dla mniej bardziej intuicyjny i lepiej czuję wtedy model. Zejścia do lowpassów również z lewego zakrętu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.