Skocz do zawartości

REICHARD - SIRIUS


Marcin851
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja paczkę otwarłem przy kurierze...sprawdziliśmy zawartość-zniszczenia...napisalem protokol uszkodzonej przesyłki+fotki na CD...wysłałem to do NASTIKA- Grzegorza Stokłosy i czekam na ciag dalszy / . Robas 69 może masz i racje ale podaj podstawe prawną o roszczeniu z tytułu rekojmy za wady fizyczne....OT CAŁA POLSKA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robas 69 może masz i racje ale podaj podstawe prawną o roszczeniu z tytułu rekojmy za wady fizyczne....OT CAŁA POLSKA...

 

Janie, art. 556 i n. ustawy z dn. 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny. Łatwiej jednak odstąpić od umowy zawieranej poza lokalem przedsiębiorstwa - oczywiście możesz Panu Grzegorzowi podać faktyczną przyczynę i niech dochodzi roszczeń od przedsiębiorcy, któremu powierzył dostarczenie przesyłki (roszczenie regresowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Dobrze ,że połamano mi w transporcie siriusa...bo latam teraz barakuda ..i ..falkonem...to porównanie jak margaryna... do masła...kasę mi NASTIK odda po przesłaniu paczki-na razie mają urlop. Przegladałem moj złom siriusowy by może Ci cos wysłać ale wszystko bardzo wyciochrane...jak cosik potrzebujesz -PISZ..pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinie-Siriusie...dzisiaj po 3 latach latania SIRIUSEM"..wywaliem go -złom modelarski- do kibla/ karton sie ostal/..Co mam dobrego-galanteria statecznik tył+kabinka+wręga wzmacniajaca...KCESZ TO CI PODEŚLĘ.../ napisalem kcesz specjal/...Ja latałem siriusem świuntek-piuntek...bez 3 lata..jak masz go idealnego-to sprzedawaj i kupuj model z laminatu...nawet używke -NIE POŻALUJESZ...to jak kaszanka -do kielbasy. A teraz Ci opisze rozmowę z Nastikiem -Stokłosą dotyczacą zwrotu kasy+za 2 przesyłki SIRIUSA. Ów jegomość zapomniał że żyjemy już w Unii Europejskiej i należy być uprzejmy ...- i traktować "pacjentów"bez wzgledu czy w podartych gaciach czy bez biustonasza...były nieodbierane telefony, na moje monity...zajęty nr...-brak zasiegu..ALE NIE TAKIE NUMERY BRUNER...mysle że sprawę zwrotu kosztów załatwimy polubownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam po długim okresie :) Zainwestowałem w porządne radyjko z telemetrią dlatego też pochwale się że dzisiaj latałem siriusem na 913m :D

Jako że nie mam jeszcze w pełni opanowanego radyjka i nie wiem czy zapisuje dane telemetryczne na karcie sd zrobiłem zdjęcia max Altitude z ekranu radyjka:

dsc0058nj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc0059fa.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałeś na 913m to gratuluję ...modelik chyba malutki jak kropeczka . Ja dzisiaj stracilem swoje radyjko na pustkowiu pokopalninym - bezludziu...od kilku lat tam latania, mialem goscine- ochronę- jedyny raz- wszystko OK. Już pisałem na forum niżej ,że proszę osobe ,która "znalazła" radionadajnik AURORA dzisiaj tj. 02.06 na LUBSTOWIE nr110 162 by zwróciła włascicielowi 504 622 016 / mam marzenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki, maluki, nie widziałem w jakiej pozycji się znajduje, gaz na full, ja na model a szwagier zaglądał na radyjko jaka wysokość czy się wznosił, a wznosił i wznosił i dobił do 913m :D Na dzisiaj wystarczyło, może jeszcze kiedyś pobije rekord :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek zadał dobre pytanie/ na silniczku ? / Wysokość imponujaca chociaż na forum ktoś robił wyczyny wysokosci...wyczytałem 1500m / z hakiem/ no...no...! Marcinie odnośnie wzmocnienia skrzydła siriusa gdzie wsuwasz badniet to jest pasek grubej sklejki .który wklejony jest podolnej krawedzi mosieżnej rurki / pochwy bagnetu/ O ile rozwaliłeś skrzydełko łatwo naprawisz sam jak już wszystko dobrze spasujesz nanieś klej SOUDOL / połuż skrzydło na równym stole zrób przekłasdkę i zciśnij zaciskami stolarskimi / mam gdzieś fotki naprawy jak potrzebujesz doslę/ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.