Skocz do zawartości

REICHARD - SIRIUS


Marcin851
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin ten pogrzebacz służy do przeciągania gumy spinającej skrzydła ale tak jak napisał Jenek - Modele Proxima, Sirius nie nadają się do kręcenia akrobacji. Jakąś leniwą beczkę, obszerną pętlę czy lot na plecach da się zrobić alecoś bardziej wymyślnego, to trzeba by wzmocnić mocowane bagnetu w skrzydłach a i same skrzydła też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich po długiej przerwie. Niestety nie mam zdjęć z końcówki budowy :( było forum aktywne miałem natchnienie, było nieaktywne to jakoś tak nawet nie chciało mi się tych zdjęć robić :( ale sirius już po oblocie :D Wyposażyłem go w silnik Mega Acn 22/30/3E i regulator Dualsky 80A V2, Kołpak alu 40/3.0/8 topmodel, łopatki Aeronaut CAM CARBON 12x8 pakieciki mam narazie 2250 mAh ale przymierzam się do kupna + - 4000mAh. co moge powiedzieć hmmm lata przepięknie!!!!!! a ten świst jak przelatuje no masakra!!!!! aż staje... włos na głowie :P co do lądowania - super! z włączonymi klapami opada jak listek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek :D

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Teraz załapałem ,że SIRIUS już po oblotach...fotki przepiekne...ja jak Ci pisałem latam zawsze w soboty-/ FIRMA NIECZYNNA BO MODELE NAJWAŻNIEJSZE/ i niedziele. SIRIUS na zboczu "tańczy LAMBADE" wyginają mu się az płaty...chyba skuszę sie na duplikat. Czekam aż pojawi się wieksza trawka bo na loty oczekuje BARAKUDA...Pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój Sirius waży 2,225 / bo z pakietem 2800/ byłem ciekawy wagi ponieważ mój był kilkakrotnie naprawiany-jest O.K latałem wczoraj ale bez rewelacji ponieważ wiatr cienki a na termikę za pozno wystartowałem. Polatalem treningowo barakuda- pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytałeś się kolego czy można Siriusem kręcić akrobacje, foto jest odpowiedzią. Były zbyt duże przeciążenia przy kręceniu pętli, skrzydła nie wytrzymały obciążeń, bagnet wypchnął zamocowania. Pozdrawiam janek.

post-5410-0-75716000-1337611614_thumb.jpg

Edytowane przez janegab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów ! Jako że pogoda wspaniała-wiaterek tęgawy ..Sirius na niebie szalał...ostatni raz w niedziele ...Nie mogłem odmówic se pokozaczenia...po obłokach ale do czasu...lewe skrzydło odpadło i fruneło z terenu wyrobiska kopalni pod ścianę -skarpę wysokośc skarpy na oko ze 20-30m reszta runeła na teren kopalni. Cusik mnie tkeło by przed lotami załozyć trapery. Kto nie był na terenie wyrobiska kopalni lepiej nich nie wchodzi. Ta reszta lezała z 300m ale musiałem przebrnąc bagna / ugnojony po kolana-dobrze że było dośc twardawo. Ale najwiekśzą niespodziankę miałem z prawym płatem ośiadł na skarpie prawie pionowej-co go miałem sciagnąc zjezdżałem na brzuchu na doł- KINO. Wpadłem na pomyśl by kablem od kosiarki/mocujac knebel/ stracić go na dol. Udało się ...TO BYŁY LOTY...! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nadszedł nowy Sirius - zwłoki... otrzymujesz paczkę, sprawdź dokładnie zawartość przy kurierze :

 

Kupiłeś model w sklepie internetowym - tak przynajmniej rozumiem, czyli poza lokalem przedsiębiorcy (sprzedawcy). Masz 10 lub 14 (nie pamiętam w tej chwili) na odstąpienie od umowy bez podania jakichkolwiek przyczyn i odesłać model żądając zwrotu pieniędzy lub odesłać model z żądaniem wymiany na nowy (z powodu niezgodności z umową) w oparciu o roszczenie z tytułu rękojmi za wady fizyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.