Skocz do zawartości

Zderzenie pociągów - około 60 osób rannych


toretto1995

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-katastrofa-kolejowa-w-slaskiem-prawdopodobnie-sa-zabici,nId,437168

 

 

http://niezalezna.pl/24584-zderzenie-pociagow-okolo-60-osob-rannych

 

 

:shock: :shock: :shock: Mieszkam przy drodze...naliczyłem już ponad 30 karetek w ciul policji,straży i jeden helikopter. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-katastrofa-kolejowa-w-slaskiem-prawdopodobnie-sa-zabici,nId,437168

 

 

http://niezalezna.pl/24584-zderzenie-pociagow-okolo-60-osob-rannych

 

 

:shock: :shock: :shock: Mieszkam przy drodze...naliczyłem już ponad 30 karetek w ciul policji,straży i jeden helikopter. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie to forum kolego.

Może fourm i nie to ale dział ten - przeczytaj sobie opis działu:

"...Tematy ogólne, o życiu itp :D Byle bez zbędnych emocji..."

 

Wydaje mi się, że post kolegi toretto1995 spełnia te wymagania?!

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie to forum kolego.

Może fourm i nie to ale dział ten - przeczytaj sobie opis działu:

"...Tematy ogólne, o życiu itp :P Byle bez zbędnych emocji..."

 

Wydaje mi się, że post kolegi toretto1995 spełnia te wymagania?!

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie to forum kolego.

Może fourm i nie to ale dział ten - przeczytaj sobie opis działu:

"...Tematy ogólne, o życiu itp :) Byle bez zbędnych emocji..."

 

Wydaje mi się, że post kolegi toretto1995 spełnia te wymagania?!

 

Pozdrawiam

Tomasz

Wszystko się zgadza tylko jest ale ?

Katastrofa jest na taką skalę, że nawet w U.K. BBC podaje bieżące informacje, telewizja Polska nic innego nie pokazuje, wszystkie portale www.wp.pl, www.onet.pl itp.itd. podają relacje z miejsca katastrofy więc po co zaśmiecać to forum. To tylko i wyłącznie nabijanie postów.

Kolega toretto1995 znany jest na tym i na innym forum modelarskim, że pisze o wszystkim i o niczym tylko nie o modelarstwie. Żadnej konkretnej relacji z budowy modelu przez tego autora nie widziałem, a to co się pojawia to tylko plany. Relacje w stylu: planuję, zamierzam, chciałbym. W końcu chyba czas skończyć z bajkopisarzami :evil:, bo to rzeczywiście nie to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie to forum kolego.

Może fourm i nie to ale dział ten - przeczytaj sobie opis działu:

"...Tematy ogólne, o życiu itp :o Byle bez zbędnych emocji..."

 

Wydaje mi się, że post kolegi toretto1995 spełnia te wymagania?!

 

Pozdrawiam

Tomasz

Wszystko się zgadza tylko jest ale ?

Katastrofa jest na taką skalę, że nawet w U.K. BBC podaje bieżące informacje, telewizja Polska nic innego nie pokazuje, wszystkie portale www.wp.pl, www.onet.pl itp.itd. podają relacje z miejsca katastrofy więc po co zaśmiecać to forum. To tylko i wyłącznie nabijanie postów.

Kolega toretto1995 znany jest na tym i na innym forum modelarskim, że pisze o wszystkim i o niczym tylko nie o modelarstwie. Żadnej konkretnej relacji z budowy modelu przez tego autora nie widziałem, a to co się pojawia to tylko plany. Relacje w stylu: planuję, zamierzam, chciałbym. W końcu chyba czas skończyć z bajkopisarzami :evil:, bo to rzeczywiście nie to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tylko jest ale ?Katastrofa jest na taką skalę, że nawet w U.K. BBC podaje bieżące informacje, telewizja Polska nic innego nie pokazuje, wszystkie portale www.wp.pl, www.onet.pl itp.itd. podają relacje z miejsca katastrofy więc po co zaśmiecać to forum.

Ja zwykle bywam poza głównym nurtem papki informacyjnej serwowanej nam przez media. O fakcie katastrofy dowiedziałem się z tego posta.

To tylko i wyłącznie nabijanie postów.Kolega toretto1995 znany jest na tym i na innym forum modelarskim, że pisze o wszystkim i o niczym tylko nie o modelarstwie. Żadnej konkretnej relacji z budowy modelu przez tego autora nie widziałem, a to co się pojawia to tylko plany. Relacje w stylu: planuję, zamierzam, chciałbym. W końcu chyba czas skończyć z bajkopisarzami :evil:, bo to rzeczywiście nie to forum.

Nie znam twórczości kolegi toretto1995 więc się nie wypowiadam, Skoro jednak tak mówisz to pewnie coś w tym jest :DPozdrawiamTomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tylko jest ale ?

Katastrofa jest na taką skalę, że nawet w U.K. BBC podaje bieżące informacje, telewizja Polska nic innego nie pokazuje, wszystkie portale www.wp.pl, www.onet.pl itp.itd. podają relacje z miejsca katastrofy więc po co zaśmiecać to forum.

Ja zwykle bywam poza głównym nurtem papki informacyjnej serwowanej nam przez media.

O fakcie katastrofy dowiedziałem się z tego posta.

 

To tylko i wyłącznie nabijanie postów.

Kolega toretto1995 znany jest na tym i na innym forum modelarskim, że pisze o wszystkim i o niczym tylko nie o modelarstwie. Żadnej konkretnej relacji z budowy modelu przez tego autora nie widziałem, a to co się pojawia to tylko plany. Relacje w stylu: planuję, zamierzam, chciałbym. W końcu chyba czas skończyć z bajkopisarzami :evil:, bo to rzeczywiście nie to forum.

Nie znam twórczości kolegi toretto1995 więc się nie wypowiadam, Skoro jednak tak mówisz to pewnie coś w tym jest :o

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega toretto1995 znany jest na tym i na innym forum modelarskim, że pisze o wszystkim i o niczym tylko nie o modelarstwie. Żadnej konkretnej relacji z budowy modelu przez tego autora nie widziałem, a to co się pojawia to tylko plany. Relacje w stylu: planuję, zamierzam, chciałbym. W końcu chyba czas skończyć z bajkopisarzami :evil: , bo to rzeczywiście nie to forum.

Wiesz co, nie tylko on nic nie buduje. Poza tym to samo można było napisać jak w zeszłym roku rozbiło się kilka samolotów turystycznych na terenie polski albo jak się rozbił Mustang w Reno i przy każdym zdarzeniu też się to znajdowało na tym forum, dużo z nas (forumowiczów) pisało "[*]", nikt się nie czepiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega toretto1995 znany jest na tym i na innym forum modelarskim, że pisze o wszystkim i o niczym tylko nie o modelarstwie. Żadnej konkretnej relacji z budowy modelu przez tego autora nie widziałem, a to co się pojawia to tylko plany. Relacje w stylu: planuję, zamierzam, chciałbym. W końcu chyba czas skończyć z bajkopisarzami :evil: , bo to rzeczywiście nie to forum.

Wiesz co, nie tylko on nic nie buduje. Poza tym to samo można było napisać jak w zeszłym roku rozbiło się kilka samolotów turystycznych na terenie polski albo jak się rozbił Mustang w Reno i przy każdym zdarzeniu też się to znajdowało na tym forum, dużo z nas (forumowiczów) pisało "[*]", nikt się nie czepiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do postu i samej informacji- na forum ogólnie przyjęła się zasada, że w Hyde Park-u o tragediach i ważnych wydarzeniach się pisze. O kilku dowiedziałem się właśnie dzięki pfmrc.eu.Jednak w wypowiedzi kolegi razi mnie co innego:

...naliczyłem już ponad 30 karetek w ciul policji,straży i jeden helikopter. :shock:

Przecież to ludzka tragedia a nie atrakcja, żeby przy oknie patrzeć i liczyć

...w ciul

Tutaj komentarz zbędny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do postu i samej informacji- na forum ogólnie przyjęła się zasada, że w Hyde Park-u o tragediach i ważnych wydarzeniach się pisze. O kilku dowiedziałem się właśnie dzięki pfmrc.eu.

 

Jednak w wypowiedzi kolegi razi mnie co innego:

 

...naliczyłem już ponad 30 karetek w ciul policji,straży i jeden helikopter. :shock:

Przecież to ludzka tragedia a nie atrakcja, żeby przy oknie patrzeć i liczyć

 

...w ciul

Tutaj komentarz zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Kolega toretto1995 znany jest na tym i na innym forum modelarskim, że pisze o wszystkim i o niczym tylko nie o modelarstwie. Żadnej konkretnej relacji z budowy modelu przez tego autora nie widziałem, a to co się pojawia to tylko plany. Relacje w stylu: planuję, zamierzam, chciałbym. W końcu chyba czas skończyć z bajkopisarzami :evil:, bo to rzeczywiście nie to forum.

Dziwne...pierwsze słyszę..To że nie latam jakimiś tam konstrukcyjnymi modelami to nie znaczy że niczym nie latam i niczego nie buduję. Przecież nie będę na forum relacjonował budowy któregoś tam z kolei Zagi..

..planuję, zamierzam, chciałbym

Takie coś to było jak jeszcze nie miałem bladego pojęcia o modelarstwie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Kolega toretto1995 znany jest na tym i na innym forum modelarskim, że pisze o wszystkim i o niczym tylko nie o modelarstwie. Żadnej konkretnej relacji z budowy modelu przez tego autora nie widziałem, a to co się pojawia to tylko plany. Relacje w stylu: planuję, zamierzam, chciałbym. W końcu chyba czas skończyć z bajkopisarzami :evil:, bo to rzeczywiście nie to forum.

Dziwne...pierwsze słyszę..

 

To że nie latam jakimiś tam konstrukcyjnymi modelami to nie znaczy że niczym nie latam i niczego nie buduję. Przecież nie będę na forum relacjonował budowy któregoś tam z kolei Zagi..

 

 

..planuję, zamierzam, chciałbym

Takie coś to było jak jeszcze nie miałem bladego pojęcia o modelarstwie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.