Skocz do zawartości

Zbiór dziwnych wypowiedzi o Katanie i nie tylko...


leszek-bart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak przykładowo - filmik z lotów elektrona - sam początek - nawet nie zdążył porządnie rozrusznika przyłożyć nie wspominając że też nie zdążył klipsa ściągnąć :) hehe paliwo 82%metanol 18% oleju (nawet nie było napisane jakiego) nitro 0%. - rzeczywiście - mordownia z tym odpalaniem :) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVVS i 3D jakos sie ze soba kupy nie trzyma jakby to był os czy Saito , yamada no to rozumie ale MVVS w 3D gwarantuje szybką smierc modelu.

 

Motyl jeszcze powiedz ze na tym MVVS-ie miałbys zamiar zawis nisko ta katana zrobic to juz wszystko bede wiedział :| > Miałem 3 MVVS-y na lotnisku w tej chwili sa 2 i zaden nie chodzi na tyle dobrze zeby go wpakowac do modelu 3D ja te silniki widze w trenerkach albow dmuchawach do lisci bo do niczego innego sie nie nadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede bronil imie MVVS-a. Ten silnik odpala genialnie - 2-3 strzal palcem i juz chodzi!! Wiecej sie napracowalem przy moim Super Tiger 45. A Mvvs - szybko wchodzi na obroty - kwestia poprawnego wyregolowania niskich obrotow- na filmi widac jak jeszcze silnik nie byl dobrze wyregulowany i przy szybkiej zmianie sie zatykal ( malo ale zawsze ) w kolejnym locie juz to poprawilem ( kila zabkow niskim obrotami) i juz zmigal tak ze bania mala !

 

Moim zaniem niech wypowiadaja sie osoby ktore mialy silnik taki jak Motyl chce miec - czyli MVVS a nie tylko patrza na opinie innych. To ze ktos nie potrafi odpalic silika i sie z nim meczy to nie znaczy ze silnik musi byc walniety ale uzytkowinik moze czegos nie potrafic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVVS ma bdb opinie w USA w modelach 3D. Jednak zaden silnik spalinowy nie dorowna elektrykowi, jesli chodzi o wchodzenie na obroty. Bardzo malo ludzi zdaje sobie sprawe na czym polega dobre ustawienie silnika spalinowego. Przede wszystkim na odpowiedniej "rozdzielczosci" serwa tzn serwo gazu operujac od w pelni zamknietej do otwartej maksymalnie musi miec odpowiednie (maksymalne) wychylenia w aparaturze, czyli w przypadku mojej Futaby 140/140 oraz warto zastosowac krzywa gazu. Czesto wymaga to przedluzenia dzwigni w gazniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTYL

No a jak ktos jest ciota to niech zakłada go do dmuchawy do liści:P tam lepiej benzynę wsadzić

 

Rewelacja!!! Po prostu bosko. Jak se sam nie dasz ostrzezenia to ja prosze o wykasowanie wszystkich moich postow i usuniecie mojego konta z tego forum. To sa szczyty!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!!! Po prostu bosko. Jak se sam nie dasz ostrzezenia to ja prosze o wykasowanie wszystkich moich postow i usuniecie mojego konta z tego forum. To sa szczyty!!!!!!!!!!!!

 

Nie zgadzam sie na usuiecie Twojego konta bo sie milo czyta Twoje sensowne wypowiedzi! ;D

 

A jak Ci motyl przeszkadza to omijaj jego posty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyl człowieku licz sie ze słowami ty chyba sie nie słyszysz radze Ci zastanów sie dobrze co piszesz to ze napisałem do dmuchamy to zaraz tak na powaznie to traktujesz mógłbys sie troche domyslac o co mi chodziło nie robic z siebie eksperta robisz bagno na forum przynosisz wstyd czy ja mówie ze jestes ciotą wez wypij herbate na uspokojenie i jeszcze raz Ci mówie LICZ SIE ZE SŁOWAMI BO KIEDYS BEDZIESZ MIAL PROBLEMY. Jezeli masz byc dalej administratorem bo juz nie raz odstawiasz takie szopki to prosze usunąc moje konto z tego forum dziekuje bardzo nie bede sie znizac do twojego poziomo i dawac jezdzic po sobie jezeli masz inne zdanie na dany temat to pisz jak człowiek tak jak inni.

 

Wez mi pokaz jakiegos znanego pilota który lata na żarce MVVS nikt kto lata ryzykownie 3D nie załozy tego silnika do modelu zresztą wez pogadaj z ludzmi z forum którzy na powaznie lataja 3D i zapytajj ich o zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.