Skocz do zawartości

IŁ-2 Szturmowik


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

No to I-158 - nie pamiętam dokładnie :) .

 

A czy można latac? Właśnie nie wiem, zdjęcie pochodzi z powtórki (która to była normalnie z grą zainsalowana). Ale w Prosztym Edytorze jest TB-3 SPB oraz I-158 SPB - podejrzewam, że w pojedynczych misjach jest "komplet" (nie sprawdzałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie rozumiem jednego: latasz na He-111 na ruskich gwiazdach! To wręcz świętokractwo! :)

I do tego zestrzelic bezbronego Storcha... :evil: - nie masz sumienia.

 

Weź Sztukasa z działkami p.panc. i zestrzel jakiegoś dużego Iwana - ze spokojem możesz ładowac z ponad 1km umieszczając wroga na celowniku...

 

Szkoda że nie masz AEPa - tam wybierając I-153 SPB możesz mu podwiesic... dwie 250kg bomby! Wygląda to całkiem komicznie :) . Zresztą owe bomby widac na jednym ze zdjęc które wstawiłem.

 

A He-111 ma bardzo dobry celownik bombowy - Lofte4. Przejdź koniecznie kurs bombowy na tym samolocie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latasz na He-111 na ruskich gwiazdach!

przypadek :P

I do tego zestrzelic bezbronego Storcha...

tez mi bezbronny. przez niego stracilem sporo paliwa bo przestrzelil mi zbiorniki

Przejdź koniecznie kurs bombowy na tym samolocie :) .

juz mam wszystkie kursy i licencje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadam jak polamany. to nie i153 tylko i16.

tera troche zdjec:

na poczatek korkociag

9549557332952ffd.jpg

potem krkociag

618d636d3c3f65c1.jpg

i dla odmiany jeszcze korkociag

cc750fd6adbbb2b3.jpg

a to ten me109 lecacy pod dziwnym katem.zdjecia nie oddaja w pelni tego lotu(moze zrobie animacje)

9fe5415ac1c3a91c.jpg

 

46af0bba6b88cb87.jpg

co d tego ze me109 rozpada sie przy 1000km/h takie jest moje zdanie:

e84dd0af421d29e8.jpg

on tak wyglada po locie z predkoscia 780km/h i stracil silnik, lotki i stery wysokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na maksa przeciągniesz to samolot może leciec pod naprawdę dużym kątem - szkoda, że nie widziałeś co Kometa wyczynia :) .

A ten Emil - podejrzewam że przy tych ponad 700km/h go podniosłeś - ja tak zrobiłem z Hortenem (wspominałem o tym) przy nieco ponad 800km/h i od razu poszło skrzydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja lecialem prosto. zadnych przeciazen oprocz ciagu silnika i oporu powietrza. najgorsze jest jak przy nurkowaniu odpadna skrzydla- wtedy juz nie da sie hamowac i mozna tylko przyspieszac....

co do tego me109 mijajacego tb3 to jak napisalem fotki nie oddaja tego\. na pierwszej widac w miare, a na drugiej to on juz wychodzil z tego manewru. ciekawe jak to zrobil?ja probowalem nawet z wylaczonymi przeciagnieciami i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To współczuje tutaj jest opisane wszystko :)

Może innym sie przyda :) podane sa linki ale też część rzeczy jak nie macie a kasy wam szkoda to pozostanie P2P :) Ił2 ma tę fajną ceche że raz zainstalowany nie wymaga przeinstalowywanie np po reinstalacji :) ja kolega daje tylko folder z ił2 i wszystko pięknie działa :)

 

 

 

http://81.210.9.116/~apacz/smf/index.php?PHPSESSID=1d1b9b0402d6a50a03560e4f88f50e7d&topic=3673.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. i mam taki problem: jak ktos zestrzeli mnie(albo ja jego) to samolot spada i zaraz przedc ziemia sie zatrzymuje. inne tez sie zatrzymuja, pociski tez, mozna strzelac, ale pociski nie wylatuja z luf. i jak sprobuje ponownie jakas misje, to wszystkie samoloty wisza w powietrzu.nawet smigla sie nie obracaja.i odkrylem , ze wszystko jest normalnie jak spadajacy samolot ma wylaczone wszystkie silniki. spotkal sie ktos z czyms takim? troche podejrzewam moj sprzet, bo jak zainstalowalem drugi raz, to wszystko bylo tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z JG300 ściągłem nieco kamuflaży do IŁa.

Później sobie powalczyłem... Ciągle nie mogłem dac rady 2 P-40 i jednemu PZL P.11c (jako as) !!! Do tego miałem jeszcze Fw-190 A-8 oraz Hortena. Sytuacja się odwróciła gdy zabrałem Me-262 w nowych barwach :) .

I w ten oto sposób miałem przewagę:

3dc5dbb86e76de6a.jpg

Nikt mnie nie dogonił. Nawet pilot Skalski. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościągaj łatki - o ściąganiu pojedynczych samolotów nie słyszałem.

Adamie - czym robisz zrzuty ekranów? Tzn. - używasz do tego jakiegoś oprogramowania (jakiś HyperSnap czy coś takiego)???

 

A w necie nie gram. Wcześniej o tym wspominałem. Powód - za słaby komp. Mają w tle włączoną neostradę i grając w IŁa mam zdecydowanie za mało klatek by mówic o przyjemnej grze :) .

Z klawiaturą jakoś by szło się pogodzic, fakt - przeciągałbym samoloty ale trudno się mówi. Jakoś z komputerem sobię radzę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościągaj łatki - o ściąganiu pojedynczych samolotów nie słyszałem.

nie da sie-za wolne lacze :evil:

zn. - używasz do tego jakiegoś oprogramowania (jakiś HyperSnap czy coś takiego)???

nie

czym robisz zrzuty ekranów?

w czasie gry naciskam(wtedy, kiedy chce zrobic zrzut) klawisz Print Screen(pierwszy z lewej u gory wsrod tych dziewieciu nad klawiszami gora, dol, prawo, lewo). potem otwieram program do obrobki i robie "wklej". druga metoda: tak samo jak pierwsz do momenty otworzenia programu bo zrzuty zapisuja sie w folderze z gra pod nazwa grab0000, grab0001..... juz po wyjsciu z gry ale czasem mi sie zdarza, ze nie zapisze sie. ale to chyba dlatego, ze sa tam juz sloty.ja je zaraz po locie przenosze do innego folderu albo kasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.