Skocz do zawartości

IŁ-2 Szturmowik


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

i tu rewelacja(przynajmniej dla mnie)! nauczylem sie latac tylem! i to w locie poziomym. mam powtorke jak lece ok. 14 sekunddo tylu i max predkosc to -190km/h. kto wie jak wstwic plik na serwer tak, zeby moznabylo sciagac go wchodzac na link? bede wdzieczny za takowa informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja bym zamówił Ił2 sturmovik 1946 (zawiera wszystkie dodatki i jedynie na nim da się grać na internecie) można też sciągnąć z neta :) (ale to piractwo i nie namawiam :), żeby nie było) i na piracie tez da sie grać na internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić... jeśli ma ktokolwiek z was ochotę na prawdziwy symulator to polecam

 

Flight Simulator 2004 (nie ten najnowszy X bo to syf i chłam jakich mało !) + masa dodatków.

 

Jeżeli chodzi o iła to wiadomo gra robiona przez ruskich i ruskie samoloty są Uber, zero fizyki, realizmu, wszystko skryptowane... szkoda pieniędzy, lepiej nowe serwo kupić :rotfl:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powrocilem do korzeni, a raczej do il2 sturmovik(FB sie rozwalilo :( ) i w kncu mge ladowac przy wlaczonym silniku i latac pol metra nad ziemiajezeli ktos ma il2 sturmovik i chcialby zobaczyc i16 lecacego tylem w locie plecowym :twisted:

plik lotu(25kb):

http://rapidshare.com/files/36298267/i-16_lot_tylem_i_ladowanie

plik nalezy wkleic do foderu "records" w folderze z gra, a nastepnie odtworzyc tak jak zwykla powtorke.(plik nie jest kompatybilny z innymi czesciami il2-dziala tylko w il2 sturmovik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna fotka ze wczorajszego latania:

e53b210ec2c71b44.jpg

 

Leciałem Kometą, widok z kabinki, ograniczona ilośc amunicji (kończy się niemal po jednej serii :) ) - strzał od przodu w B-17. Pilotom było tak gorąco od płonącego silnika, że odrzucili nawet przednią owiewkę 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bombardier odrzucil owiewke, alec pilotom tez pewnie bylo goraco :) zaraz umieszcze wiecej ciekawych lotow-tym razem na il2 FB

EDIT:

pliki:

(44kB)przejazd po skrzydle tb3 przez ju87:

http://rapidshare.com/files/37531494/poskrzydle.trk.html

(46kB)mocno przeciagniety me109 nie wpadajacy w korkociag:

http://rapidshare.com/files/37532550/przelot.trk.html

(11kB)i porysowanie lakieru na silniku he111Z przez fw190 A-8:

http://rapidshare.com/files/37532843/ssssss.trk.html

edit2:

f85bd4b8963cca90.jpg

rosyjski u-boat-jednoosobowa lodz podwodna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Red Bull to nie jest, ale Me-262 w "pokazowym" kamuflażu inaczej się prezentuje :) :

 

26e33450a043a062.jpg

 

Takie międzylądowanie. Miało byc lądowanie z widoku z kabiny bez zwalniania czasu...

Nie wiem czy tu dobrze widac, ale gdy wiedziałem, że samolot nie da rady wylądowac, dałem pełną moc silników (stopniowo oczywiście) i samolot... leciał tuż nad ziemią w sporym przeciągnięciu. W końcu nabrał prędkości i z trudem się oderwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykly sturmowik i FB.

przewz neta nie gram. powod(raz wspomniany) - za wolne lacze :mrgreen:

zauwazylem w il 2 FB inne wywazenie i dzwieki samolotow- np. i16- nie mozna latac tylem bo samolot zaraz sie obraca przez skrzydlo i leci normalnie. brakuje tez pieknego dieselowskiego klekotu na wolnych obrotach(w il2:sturmovik byl) :|

EDIT:

b03fb277964bebd6.jpg

tu polowa serduszka :P niestety czas w jakim dym sie rozwiewa jest za maly by cos namalowac :cry: wystarczy na jedna petle, pol osemki kubanskiej, litere S... niestety w pojedynke nic nie da sie nagryzdac na niebie. moze kiedys ktos stworzu jakiegos patcha ktory zapobiega znikaniu dymu? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam po przerwie :) .

 

Jakis czas temu coś mnie naszło i zrobiłem mały powrót do IŁa.

 

Co tu dużo pisać, zapodam parę nowych obrazków z gry :) :

 

Dewastacja radzieckiego konwoju ciężarówek Emilem:

a8da35a05fa7ac93.jpg

 

Me-110 i w tle zdezelowany Lighting:

86da88b29f12dcae.jpg

 

Tu już efekt pracy mojego skrzydłowego :) :

92dbf1795fbb5346.jpg

 

I na koniec "spokojny" widoczek z kabiny Me-262 na obok lecącego Hortena:

e5c14e82e3d0605f.jpg

Dodam, że Schwalbe ma "malowanie"... a raczej jego brak. Nie jest to malowanie "Void" (czyli wcale) a znaleziony w sieci skin do tego samolotu przedstawiający maszynę bez jakiegokolwiek malowania (trochę się różni od "Void"). Chodzi mianowicie o to:

252d398e9809d16b.jpg

 

Tak na marginesie, w necie jest jednak opór różnorakich kamuflaży :) .

 

 

Zakosztował moze ktoś w dodatku "46" ??? Akurat sobie to ściągnąłem, teraz nie wiem czy warto się za to zabierać. Chodzi o to, czy dodatek ów nie wprowadza jakichś zmian do samej gry (np: angielska wersja, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie wytrenowałem się w precyzyjnym lataniu-zaraz nad ziemią, bardzo blisko innych samolotów i bardzo precyzyjne zrzuty bomb(dokładność do ok. 1m) z mojego "pułapu operacyjnego"

Parę fotek:

Przelot pod mostem:

1b207fe8be581ba4.jpg

5 ton rosyjskiego prezentu z dedykacją:

6cf2aad73e336f13.jpg

Mój pułap operacyjny :) :

d6a0997810a6a9d1.jpg

ba6944384a4b81aa.jpg

i podparcie na skrzydle:

9c1c418e3184cf98.jpg

A tutaj można zobaczyć, jak bardzo da się bez korkociągu przeciągnąć 109-tkę:

f1274f7329327515.jpg

O mały włos:

160dae4e885ddd08.jpg

Wiem, że to głupie, ale czy ktoś probował lądować na innym samolocie? :) To raczej niemożliwe, próbowałem setki razy i zawsze po nawet najdelikatniejszym dotknięciu oba samoloty wybuchały :evil:

Ale po tych ćwiczeniach mam przynajmniej większą wprawę w operowaniu przepustnicą i nareszcie potrafię utrzymać się w formacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.