Skocz do zawartości

IŁ-2 Szturmowik


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

Adamie - Pe-8 o ile pamięc mnie nie myli, jest w pierwszym wydaniu IŁa...

Latająca Forteca jest już w FB po zainstalowaniu łatki.

Hs129 (ten z dwoma silnikami to jest, nie?) też jest w pierwszym wydaniu IŁa, ale tylko komp może nim latac...

No i Me-262 U (z działem) oraz Me-110 masz w AEP :wink: .

 

PS. Podobno ma wyjśc kolejny dodatek w którym mają byc konstrukcje z końca wojny... Informacji ja nie potwierdzam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Me 110 można w AEP. Co do 'turbulencji" jak je nazywacie słyszeliście kiedys nazwę flatter? ;) A jesli nei to - lot przy wyłączonej "uszkadzalności" samolotu - moment kiedy telepie samolotem, to moment kiedyt normalnie odpadłyby np. stery czy inne skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na włączonym flatterze :wink: . Me-109 rozpada się przy ok. 1000km/h.

 

Bi-1 może ma jakiś dziwny profil i dlatego go tak ciągnie na drugą stronę powyżej pewnych prędkości... Nie wiem.

 

Do pełniejszego realizmu powinienem włączyc jeszcze opcję "Przeciągnięcia i korkociągi" (choc samoloty i tak ostro przeciągają), ale z racji braku dżojstika... Po prostu na klawiaturze nie da się latac bez dużych przeciągnięc (a przynajmniej bradzo trudno) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja z rutynowej walki tb3 z rojem me109.

roj me 109 prezentuje sie tak:

db4ad71d3a391f96.jpg

drugi pilot byl na tyle madry ze w miedzyczasie wyskoczyl

26d0c75dd53d3782.jpg

ja zostalem chwile dluzej ale tez wyskoczylem

974fd2276ac7050c.jpg

nie moglem dluzej zostac bo ten me109 nawalal z fireballa :lol:

0fe7f259e825725d.jpg

wyniki: 7 zestrzelonych me109(bylo12), 2 zestrzelone fw190(bylo 4), 4 zestrzelone tb3(byly4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tb3 - bombowiec nurkujacy do precyzyjnych zrzutow

widze cel...

4f3f2c4b9ee3335c.jpg

jestem nad celem.. przewracam sie na prawe skrzydlo(stukasy tak atakowaly, ale na prawde wymyslili to piloci tb3 :lol: )

df3f0b4db6e4afdd.jpg

bomby poszly!

d3cc3f717ef0c22c.jpg

pezposrednie trafienie! wracamy do bazy!

kto ma pomysl na jeszcze jakas dewiacje na temat tb3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pełnym realiźmie w ILe na klawiaturze latanie to niemały wyczyn. Może nie samo latanie - ale walka owszem :) .

A model? Troszkę latałem... Trudno mi orzec.

 

Ale zdjęcia ciekawe. Gdybym na swoim kompie ustawił rój Me-109 to miałbym pokaz slajdów a nie grę :roll: .

Kuzyn potrafi wykonac zawis na Tb-3 nad lotniskiem :) .

 

A ja lecąc Spitem spotkałem takiego Rumuna lecącego I.A.R'em 80 . Chyba on bardzo chciał, bym mu się przjrzał czy nie ma czegoś pod skrzydłem :) :

7a1429787be46e10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym na swoim kompie ustawił rój Me-109 to miałbym pokaz slajdów a nie grę

ja tez nie mam tak lekko. procesor jeszcze dobry 1,3ghz w porywach d0 2,0ghz ale karta...

jakas sis 650 32mb. praktycznie kazda gra i przerywa. jak w ile ustawie krajobraz i inne na minimum a samoloty na srednio, i latam sam to prawie nic nie przerywa ale jak ustawie 2, 3 albo wiecej samolotow, to mam ok 1 klatke/s a czasem gra zatrzyma sie na kilka sekund

co do tej latki, to jest na plycie, ale kaurat mnie musialo sie zdazyc ze nie dziala. plyta bez rys, probuje otworzyc albo skopiowac na dysk ten patch t komp sie zawiesza. kopiuje caly folder wszystk ok, otwieram i.... pusto :evil:

raz widzialem me 109 co mnie(w tb3) atakowal na czolowke. przelecial nade mna jakims dziwnym sposobem, ktorego nie widzialem jeszcze w ile.

lecial poziomo, ewentualnie lekko sie wznosil ale os podluzna kadluba byla odchylona od poziomu o ok 50' :shock:

ale sie rozpisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecial poziomo, ewentualnie lekko sie wznosil ale os podluzna kadluba byla odchylona od poziomu o ok 50'

Musiał ostro przeciągnąc. Mi się czasem też do zdarza. Zawsze jak latasz, naciśnij T (flary na końcach skrzydeł), jak 2 samoloty lecą na siebie, i zaraz się tylko miną, bardzo często ten drugi przecina moje "znaki na niebie" tak, iż wydaje się, że jeden przeleciał przez drugiego.

 

Kto nie ma AEP to nie wie cóż to SPB :) . Taka odmiana TB-3 oraz I-183 (chodzi o tych małych Iwanów :) ). A jak to wygląda możecie tu zobaczyc:

6369c3abc1fc4456.jpg

 

A teraz mała zagadka. Cóż to jest?

4dedbe78a59e52c2.jpg

Nie, to nie jest U-Boot który podpłynął pod jakieś miasteczko. To oczywiście... Tb-3, którym chciałem umyc podwozie w rzece... :roll:

Ale trzeba przyznac, że z załogi pierwszorzędni nurkowie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.