Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem że do bani ale z Rafałem musieliśmy Andrzeja wspierać ;) walczył do samego końca , ale pierwszy raz ma za sobą :)

A no jasne jasne żartowałem , wsparcie to podstawa.

A tu Kaziu testuje Toxica na smyczy :D jak to Marek powiedział taki mały kabelek a tak cieszy ;)

https://youtu.be/sqe_gzvVZOU

Jak się Kazikowi spodoba TOX to swojego będzie miał do opchnięcia :), ale z tego co wiadomo Rafał jest na kolejce pierwszy w razie czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Toxic lata jak żyletka , wycina powietrze aż miło. Ogólnie miałem dzień pełen pozytywnych wrażeń , Leszek z Marcinem już mi nie odpuścili i szarpnąłem Foxa :) , pierwsze holowanie Valiantem już za mną :) teraz pozostaje czekać na szybowce na naszym lotnisku i ćwiczyć ;) a poza tym Toxic uzależnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Toxic lata jak żyletka , wycina powietrze aż miło. Ogólnie miałem dzień pełen pozytywnych wrażeń , Leszek z Marcinem już mi nie odpuścili i szarpnąłem Foxa :) , pierwsze holowanie Valiantem już za mną :) teraz pozostaje czekać na szybowce na naszym lotnisku i ćwiczyć ;)

Kazek Gratuluję holowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu może być mały problem bo cała akcja rozegrała się dość spontanicznie i filmu z holowania raczej nie ma . Następne holowanie na pewno postaram się nagrać bo jak ma Valka to miał co ciągnąć na pierwszy raz. Fox Marcina to chyba 4m rozpiętości i ponad 5kg wagi i OS miał co robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, latanie nie jest takie proste jakby to się komuś wydawało, niby w górę i ogień,

ale jeszcze trzeba wrócić i wylądować.
No ale smyk da z pewnością radę.
Wczoraj będąc na lotnisku był chłopczyk z tatą nie wiem ile może mieć lat, coś w tym wieku

co ten z fotki, ale powiem Ci że jak na ten wiek, to zapyla nie źle samolotem, a idąc tym tempem

to z pewnością niejednemu puści ,, łomot ,, choć w zasadzie nie oto chodzi :)
Z resztą dzieciaki szybko wszystko łapią, nie mają najmniejszych zahamowań czy strachu.
Najlepiej widać to na stoku narciarskim, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest Boguś jak piszesz , brat tego młodego (troszke starszy) miał radio pierwszy raz w rękach , Rafcio wtyłumaczył mu gdzie góra , dół , lewo prawo podpieliśmy smycz i po paru minutach latał sam :) nawet Toxem polatał :D . Dzieciaki pochłaniają wiedzę i nawyki jak gąbka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem bywa i tak, że młody z ogromnym potencjałem zarzuca latanie i obiera kurs na kolegów,laptopa i te nieszczęsne Lole  ;)  choć i też grę w drużynie piłkarskiej.

Tak właśnie było z moim Dawidem który odpuścił a gdyby latał to pewnie 3 D miałby w małym palcu (prawie miał...)

Ale liczę że kiedyś wróci,ożeni się i będzie szukał wolności... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest Rafał ... ale nie przewidzisz tego, więc czas wszystko pokarze.
Gdyby ktoś mi powiedział 30 l temu że moja pasją będzie fotografia a potem zostanę maratończykiem, będę jeździł na nartach

aż w końcu pociągnie mnie w modelarstwo ...postukałbym się w czoło :)
Życie tak układa nasz los że czasem nawet w snach się nie śniło.
Tak więc kto wie może faktycznie nastąpi życiowy zwrot, czego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.