Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś masz do tuningu to śmiało zapodaj chętnie poćwiczę sobie.
Co do oświetlenia to faktycznie robi wrażenie taki model.
Ja drapię się po głowie bo chętnie bym sobie założył ze dwie diody 

do lądowania tylko, jak jest szarówka i leci na wprost to tak się skutecznie

wtopi w horyzont że mało co widać.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ,dobrze Boguś że co jakiś czas wrzucisz jakąś fotkę  bo mogło by się wydawać że lotnisko w Kętach umarło... ;)

Tak jednak nie jest,modelarze z naszego lotniska czynnie uczestniczą lataniu ,jednak ilość imprez typu pokazy,pikniki,zawody a także wczasy powodują że na nasze lotnisko już brakuje czasu  :rolleyes: .

Myślę że wszystko wróci do normy po wakacjach....

 

Chciałby poinformować i przypomnieć modelarzom z naszego lotniska  iż 12 września/sobota (przy sprzyjających warunkach) odbędzie się podsumowanie sezonu ;) czyli piknik rodzinny dla pilotów naszego lotniska i przyjaciół .

Będzie to całodzienne latanie połączone z grilem,degustacją trunków,napoi ;)  jak i wypieków naszych ładniejszych połówek...

Boguś udokumentuje wszystko... :D

 

A tak dla ciekawości, fotka mojego silnika od Extry który powiedział zdecydowane stop :blink:  i poprosił o emeryturę.... (dlatego szukam silnika o poj. 100-120cm ,masz odezwij się :) )

 

2015-08-23-945.jpg

 

2015-08-23-947.jpg

 

2015-08-26-961.jpg

 

2015-08-26-966.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał ... no jeszcze muszę zaglądnąć do ,,szuflandii,,bo chyba mam jakieś zaległe foty nie publikowane.
Ale puki co daję po troszku na bieżąco, z czasem krucho ale po 19_tym myślę że złapię oddech.
Przy okazji dziękuję Ci że zabrałeś mnie na piknik do Bobrowników , po nie przespanej nocy raczej nie ryzykowałbym

jazdy samochodem.

Kurde szkoda tego silnika, no ale co poradzisz, czasem jest pod górkę podwójnie, ale ja zawsze mówię że niema tego złego 

co by na dobre nie wyszło. Z drugiej strony przy takiej maszynie to już się robią koszty a to boli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.