Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale Boguś lata dobrze i z trafieniem w lotnisko nie ma problemów :) , poszaleć się da nimi , widziałeś sam że Zbyszkowy też potrafi dynamicznie polatać. Wyposażenie to fakt musi być lepsze niż w piankolotach ale jaki banan później jest z takiego modelu :) i myślę że V lepiej się sprawdza niż klasyczne usterzenie przy cyrklach. Chyba że się mylę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moich umiejętności to raczej cały czas się uczę i nie obawiam się tego powiedzieć.
Staram się aby cały czas myśleć co się robi i nie podchodzę do tematu ,,a może się uda,,
Sporo mi jeszcze brakuję i mimo że mam pianolota i ew.naprawa to żadne koszty, ale wychodzę

z założenia że nie ważne co, ale lubię przy szanować sprzęt nawet jeśli to Multiplex.
Wiadomo różnie bywa i może się przydarzyć niespodzianka.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale Boguś lata dobrze i z trafieniem w lotnisko nie ma problemów :) , poszaleć się da nimi , widziałeś sam że Zbyszkowy też potrafi dynamicznie polatać. Wyposażenie to fakt musi być lepsze niż w piankolotach ale jaki banan później jest z takiego modelu :) i myślę że V lepiej się sprawdza niż klasyczne usterzenie przy cyrklach. Chyba że się mylę

Dzięki Marcin i Rafał za pochlebne opinie, no zobaczymy co z tego wyjdzie, jest czas na przemyślenia.

Nic na siłę , z pewnością muszę brać siły na zamiary i trzeźwo podejść do tematu.

Co do Zbyszkowego szybowca to jest zaje...y , no ale tak jak wspomniał Rafał w razi czego będzie bolało a tego raczej bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan ,nie martw się tym laminatowym kadłubem za bardzo, bo jak się okazuje mamy śpeca w Kętach od laminatów.

Naprawia ,odtwarza,maluje wszystko na wysoki połysk a przy tym cechuje się starannością i cenowo jest atrakcyjny :) .

 

Skoro odczuwasz parcie na coś lepszego to nie tłum tego w sobie :D ,kupuj ,pomożemy,ustawimy ,doradzimy,oblatamy ;) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek dzięki za ,,ustrzelenie,, mnie ;)

 

post-14986-0-84111000-1443268653_thumb.jpg


Bogdan ,nie martw się tym laminatowym kadłubem za bardzo, bo jak się okazuje mamy śpeca w Kętach od laminatów.

Naprawia ,odtwarza,maluje wszystko na wysoki połysk a przy tym cechuje się starannością i cenowo jest atrakcyjny :) .

 

Skoro odczuwasz parcie na coś lepszego to nie tłum tego w sobie :D ,kupuj ,pomożemy,ustawimy ,doradzimy,oblatamy ;) .

Dzięki Rafał budujące jest to co piszesz ...


Z racji tego że moje latadło było w rękach Marcina skorzystałem z okazji ustrzelenia swojego pianolota ;)

 

post-14986-0-94949700-1443269123_thumb.jpg

 

post-14986-0-85772900-1443269129_thumb.jpg

 

post-14986-0-39561100-1443269135_thumb.jpg

 

post-14986-0-60988600-1443269141_thumb.jpg

 

post-14986-0-07987800-1443269147_thumb.jpg

 

post-14986-0-32836500-1443269152_thumb.jpg

 

post-14986-0-84275300-1443269158_thumb.jpg

 

post-14986-0-07795700-1443269165_thumb.jpg

 

post-14986-0-81470900-1443269170_thumb.jpg

 

post-14986-0-58506100-1443269176_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan widzę że jestem do tyłu z tematem ,ale dawaj do przodu nie można stać w miejscu.Z naszym hobby tak jest że czasem oklaski ,a czasem uklęk nad pozostałością,wtedy bierze się drugi model i w luft :D


Boguś ino se nie montuj tego szaltra co Długi miał w apce bo bedzie zonk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan widzę że jestem do tyłu z tematem ,ale dawaj do przodu nie można stać w miejscu.Z naszym hobby tak jest że czasem oklaski ,a czasem uklęk nad pozostałością,wtedy bierze się drugi model i w luft :D

Boguś ino se nie montuj tego szaltra co Długi miał w apce bo bedzie zonk :D

To fakt Mirku ... Jak to mówią kto stoi w miejscu ten się cofa, pożyjemy zobaczymy :)

Faktycznie Solius na plecach wygląda świetnie :) .

Po fotach można się nabrać że to nie piana tylko profi konstrukcyjny szybowiec ;)

Kiedyś tak myślałem... ciekawe jakby tak zbudować egzemplarz Soliusa ale z laminatu.

Roboty od pyty , bo forma i te sprawy ale mógłby być ciekawy model, pewnie było by to nie opłacalne

ale dla wprawnej ręki zapewne wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm Boguś , kopyto to nie problem . Tego oblaminowac , nitro rozpuścić styropian i już kopyto jest , tylko dalej się schody zaczynaja :) . Ale nie mówię taki laminacik z pancernymi skrzydłami i mega motorem mógł by nieźle zapinkalać :D

Gruby jak jesteś do tylu z tematem , to se cofnij ze dwie strony Hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.