Skocz do zawartości

Latanie w Limanowej


Gość Columb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć. Zerknij kilka kilka postów wyżej. Gdybyś nie kojarzył miejsca to prześlę więcej info. Teraz możesz chodzić po łąkach jak ci pasuje, byle nie wyjeżdżać autem lub jak droga polna jest rozmoknięta to parkować przy asfaltowej. Właściciele bardzo przyjaźni więc szkoda nadużywać ich gościnności.

Czym zamierzasz polatać? Szkoda za pogoda się zepsuła ale jakby co to daj cynk i chętnie się zjawię i może polatamy razem.

Szczerze mówiąc będzie to moja druga wizyta w Limanowej - nic nie kojarzę, jeśli możesz to prześlij mi np. lokalizację na Google Maps.

Chcę polatać piankowym motoszybowcem, w miarę dobrze lata - choć kiepsko wygląda, szczególnie po tym jak psy pogryzły kabinę...

ale mam nadzieję że to nie będzie przeszkadzać.

Pozdrawiam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to gratulacje :) .

Bardzo poprawne, pewne starty i lądowania ale też i fajna ku temu nawierzchnia.

Ostatni raz na żywo loty na uwięzi oglądałem na Żarze ,bodaj 2 lata temu jak nasz klubowy kolega Paweł Praus w podobnej jak nie gorszej pogodzie "upalał" jakiegoś akrobata.

Sam też się nalatałem na uwięzi ale było to lat trochę temu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przyjechaniu do Limanowej nic nie zapowiadało tak udanego dnia , a jednak stało się :) Falcon  po długim czasie leżakowania został wypuszczony w powietrze . Latanie tym szybowcem tak jak to pisali wszyscy jego nabywcy to sama przyjemność + dość mocny napęd jak wyżej napisał Krzysztof = mieszanka doskonała :D . Wspaniały model do szybszego latania i o takie latanie właśnie mi chodziło kupując ten szybowiec. Co do wiatru Mateuszu to był on bardzo zmienny raz 5m/s a po kilku minutach totalna cisza. Podsumowując w kilku słowach  :) Falcon oblatany Funtana, mandarin też przewietrzone i długo wyczekiwany pulpit Krzyśka spisał się doskonale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.