Skocz do zawartości

II Kielecki Wyścig Wodnosamolotów 21-22 lipiec 2012


DarekRG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 21-22 lipca 2012 odbył się II Kielecki Wyścig Wodnosamolotów.

Plan zawodów oraz regulamin zawodw mozna pznalaść pod adresem http://www.forum.rcm...php?f=16&t=2232

Impreza bardzo fajna w doborowym towarzystwie. Warto było przyjechać i popatrzeć jak koledzy miedzy soba konkuruja a przede wszytkim dobrze się bawią. Swoją drogą chciałbym też zwrócić uwagę wszytkich tcyh którzy mieli by możliwość za rok zjawić się na tych zawodach a w tym roku ich zabrakło. W tym roku byłem w charakterze widza, ale już wiem, że w przyszłym jak się pojawię, to już w charakterze zawodnika.

Chciałbym się z Wami podzielić moimi zdjęciami z drugiego dnia zawodów, i zapraszm innych do publikacji swoich, bo w końcy nie tylko ja miałem aparat ;-)

Nie obyło się bez twardych lądowań oraz katastrof lotniczych. Na szczęście wszytko co nie zdążyło zatonąć było na czas wyławiane z wody. Zapraszam do oglądania:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to Beaver Mietka Krysty z Cieszyna. Utknął na ok 8 metrach w drzewie naprzeciw. W niedzielę pod zawodach zostały poskładane szczątki pylonów i doklejony MacGyver'em haczyk z drutu. Siłami kilku kolegów ściągnięto model. Uszkodzenia niewielkie. Jakaś tam ukręcona oś silnika :)i wyrwane podwozie.

Zenobia też zaliczyła drzewo. Ściągnęliśmy ją bosakiem i za pół godziny już latała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba najbardziej:

"Zawody zakończono w niedzielę, gdy wszystkie samoloty roztrzaskały się..."

Szczera prawda jeśli chodzi o kategorię "B" bo na sam koniec to już nie bardzo co miało latać.

Warto było by zamieścić filmik z tej pamiętnej kraksy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z tymi "Zawody zakończono w niedzielę, gdy wszystkie samoloty roztrzaskały się..." to gruba dziennikarska przesada. Ten artystyczny bajzel na wodzie przy lewym pylonie to zaledwie dwa modele. Poza tym nie wszyscy już latali min. ze względów taktycznych.

Widziałem tę nagraną kraksę przez Arnolda Maculewicza. Powiem tak, widok jak z pamiętnego wypadku zespołu "Żelazny". Trzeba trochę zaczekać na udostępnienie filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oj, działo się, potwierdzam. Znów jak co roku zasłużułem na miano pogromcy pylonów, moje modele to już przestaje śmieszyć. Super impreza, ale jak jest Marek Hlebowicz i Michał Daranowski to jak ma być? ;) Szkoda, że na następne spotkanie trzeba czekać niespełna rok.

Pocieszający jest fakt, że mamy jeszcze spotkanie w Skarżysku we wrześniu, na które już nie mogę się doczekać. Będzie oczywiście mokro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.