Skocz do zawartości

Co po kamerce - breloczku?


piotrp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kosmos zdarzył mi się tylko pare razy - raz nawet 980 jesli wskazania były prawidłowe. Ale to było na początku - nie miałem pojęcia, że tak wysoko nie można ot tak sobie. Na dużo niższych pułapach też obraz jest kosmiczny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Extra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kosmos zdarzył mi się tylko pare razy - raz nawet 980 jesli wskazania były prawidłowe. Ale to było na początku - nie miałem pojęcia, że tak wysoko nie można ot tak sobie. Na dużo niższych pułapach też obraz jest kosmiczny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Na pierwszej fotce jest coś okrągłego i dużego na ziemi. Co to, stadion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam czytalem wasze posty i napatoczylo mi sie wlasnie ta kamerka o ktorej mowa za 30 dolcow , no chyba ze zle odczytalem. znalazlem w uk takie cos http://www.ebay.co.u...#ht_4719wt_1271 to chyba o wiele taniej niz w usa no i blizej, spodobalo mi sie mysle taka zakupic, ale miedzy czasie czekam na mikro serwa z hong komgu hehe.

pozdrawiam serdecznie.

dodam tez ze sa tansze w granicach 10 funtow czyli okolo 50 zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli breloczek, to Waszym zdaniem, który obiektyw lepiej się sprawdzi na przykładzie 808 #16 - Lens B czy Lens D?

 

Latam generalnie niezbyt wysoko (napewno nie na takiej wysokości co zaprezentował Irek M - dla mnie to już "kosmos" :) )

 

Nie chcąc powielać tematu tym bardziej wątku chciałbym ponowić pytanie kolegi "MarcinG" a mianowicie:

 

Jeśli breloczek, to Waszym zdaniem, który obiektyw lepiej się sprawdzi na przykładzie 808 #16 - Lens B czy Lens D?

Latam generalnie niezbyt wysoko...

 

Jestem w takiej samej sytuacji i zastanawiam się który obiektyw,większość zachwala B,i jak zauważyłem więcej osób z takim właśnie obiektywem ją posiada,a nie ukrywam że na ebay jest nie wielka różnica cenowa i kusi mnie ten ten D...lecz ten efekt rybiego oka jest lekko denerwujący i mam również wrażenie że w tym szerokokątnym też oddala obraz(tzn więcej widać z boku a środek jest oddalony) ,ale nie wiem jak to się ma w realu podczas lotu i czy nie warto wziąść z tym obiektywem 120 st..

Z góry Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za pomoc,wezmę tą 808 #16v2 z obiektywem B(bez karty gdyż zauważyłem że do tej kamerki sprzedawca dołącza karty klasy 4,a to podejrzewam,że na dzisiejszy czas nie zbyt powalająca prędkość,a na aledrogo można nabyć 16 GB klasy 10 już za 50 zł..a w takiej konfiguracji myślę że jak coś się nie wydarzy,to posłuży chwilę..) także co do breloczka to bardzo fajna jakość za rozsądną cenę i faktycznie na początek nie ma co wydziwiać i te 120 st. to jednak chwyt marketingowy, jeśli faktycznie jest tam 90-100 st i utwierdziłem się w przekonaniu że jednak bardziej mi się podoba obraz z obiektywu B. Zakup u sprzedawcy eletoponline365 (z forum wyczytałem że pewny sprzedawca).Jeszcze raz Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.