Skocz do zawartości

Spitfire GWS spaliniak


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i h** :( Model rozwalony :( bylo to tak :

 

Przyjechalem na lotnisko, wsio ok. odpalilem modelik wyregulowalem dokladnie i chce leciec. Ojciec na to ze mi pomoze wyrzucic model. W sumie nie chcialem ale mnie przegadal... no to mu powiedzialem ze ma mocno wyrzucic przed siebie lekko w gore. Powiedzial ze zrozumial.

No to full gaz i pytam czy gotowy.. -gotowy. Startuj... no i tak sie ojciec przykleil do modelu ze go rzucil pod katem ok 40st w kierunku ziemi:( Niestety rzucil go z taka sila ze ulamki sekund zaciagnalem draga ale nic nie pomoglo.... model uderzyl w glebe najpierw skrzydlem potem morda:( - Plastikowa sruba sie sprawdziala -pekla. Niestety silnik na full gazie:( WYrwalo silnik razem z przodem kadluba :(

 

Niewiem czy bede go naprawial :( Kadlub pekl jeszcze w 3 miejsach :(

 

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spitfire naprawiony !! :) Rezultat napraw mnie zadowala - wogole nie widac ze byl bity :) Nawet zadnej szrtamy czy rysy :) Jedyne co musze przemyslec to to czy skrzydla nie dac na stale....

 

Nie rób tego błędu co ja... Skrzydła na stałe w takim modelu to nieporozumienie, jeden cyrkiel i skrzydło pęka...

No trochę taki mocniejszy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie mam do Was zal.... chyba nie trzymaliscie kciukow!!:/ :( Tym razem mam nagranie z oboltu ale go nie opublikuje bo mi wstyd....

 

Model polecial !! Po przeleceniu ok 60m poczulem wiatr w skrzydlach i wykonaem 1 zakret.... no i ladnie pieknie gdy nagle model zrobil przelozenie na 2 skrzydlo i pod ostrym katem strzeliwl w glebe... :(

Straty - znowu zlamany kaldub w czesci dziobowej. Zlamane smiglo.

 

Powod - myslalem ze to poprostu taki kijowy typ modleu i koniec. Ale po analizie filmu doszedlem ze musialy to byc zaklocenia !! No i owszem... po pierwszej katastrofie nie sprawdzilem odbionika... okazalo sie ze antena jest w polowie wyrwana :( I to byl powod kraksy :(

 

Model jest juz obity - tzn ten styro jest juz miekki. Ale postanowilem ze do 3 razy sztuka!! Teraz naprawie model.Nie bede go juz malowal przed oblotem bo mi szkoda spreyu o ile nie poleci.... Wsadze nowy odbiornik ( lub naprawie stary i porzadnie go sprawdze) no a potem oblot i zobaczymy jak to bedzie. Naprawa zaczni sie dzisiaj wieczorem. Wiec oblot w niedziele o ile dostane smiglo.

 

Pytanie : Czy do OS10LA mozna zastosowac smiglo np 8x6 lub 9x5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.