Skocz do zawartości

Spitfire GWS spaliniak


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

No i silnik oraz popychacz gazu zamontowane :)

teraz tylko zamontowac serwa SW,SK i gazu , bak paliwka i model gotowy do oblotu.

A ze zanim paczka dojdze to pewnie jeszzce z 2-3 dni mina to spokojnie sobie zrobie galanterie :)

Model sie prezentuje tak :)

 

Zdjcie057.jpg

 

Zdjcie058.jpg

 

Zdjcie059.jpg

 

Zdjcie060.jpg

 

Zdjcie061.jpg

 

Zdjcie062.jpg

 

Zdjcie063.jpg

 

Zdjcie066.jpg

 

Zdjcie065.jpg

 

Zdjcie068.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widze Karem ze dokladnie ogladasz fotki :) Z chlodzeniem jest niestety nieciekawie... sa 2 wloty powietrza - na gaznik o szerokosc ok 2cm i wys ok 1cm i potem na swiece o promieniu ok 1cm.... To chyba za malo... Wrazie czego mam przygotowane juz otwory powyzej "wydechow" wystarczy tylko wyciac papier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety chyba bede musial zrobic wylot.... zeszpece troche wyglad.. ale jak mus to mus...

 

Mam lepsza informancje - model pomalowany,z silnikiem, z 2 serwami wazy 515 g!!:) A wiec jeszcze 20g zbiornik.60g serwa, 10 odbiornik, pakiet 40g i model bez paliwa bedzie wazyc 645g :) czyli z paliwem ok 750 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mvvs-ach 3,5 stosuję zbiornik 170-180 i starcza mi na 'pewne' 7 minut kombacenia (non stop pełny gwizdek ~14,5-15kRPM na 9x4 na ziemi) z tym że latam na lekkim przelaniu (aby nie przygasał przy ostrych manewrach) więc ekonomia jest mocno zachwiana.

Zbiornik 120ml nie wystarczał (było na styk). Na 120ml dobrze działał 2,5ccm (mvvs i os)

 

OSy są słabsze i co za tym idzie oszczędniejsze, ale wg mnie 50ccm do silnika 1,7 to ciut mało.

 

Oczywiście zależy jak się lata, ja jestem troche :crazy: , bo używam przepustnicy 'w systemie binarnym' 0=wyłączone 1=max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mowicie ze na 55ml powinno mi starzyc na 7 minut na pelnym gazie wiec ok 10 na "proporcjonalnym" uzywaniu gazu :) To wystarczy :) pozatym model bede mial o 50g lzejszy co przytego typu modelu daje duza roznice :) Zapewnilem juz odpowiednie chlodzienie :) - powiekszylem dziure na swiece oraz u gory (nad "wydechami" ) spowrotem otworzylem juz wczesniej przygotowane otwory (spoedziewalem sie tego i wczesniej wypalilem w styropianie dziury pasujace do wydechow) .Teraz o chlodzienie sie nie martwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.