Skocz do zawartości

Spitfire GWS spaliniak


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

swiezo zaorane pole :D nie no bede latal w innym miejscu niz jest pokazane na fotah :D chociaz tez za walem. Moze zeczywiscie cylinder w dol to nie jest genialny pomysl.... musze przemyslec jak go ulozyc blokiem . tylko wtedy bedzie tlumnik na dole... - pytanie co gorsze :/ Jezeli bym robil cylinder w gore to faktycznie problemow by nie bylo tylko musialbym wyciac prawie caly dziob :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzalem juz te strony.....No generalnie to jest tak... ze nioe spotlalem zadnego modelu z silnikiem sierowanym w dol... niektore maja silnik ustawione bokiem ale przewazne jest silnik ustawiony normalnie.... zobacze jak przyjdzie silnik :)

 

Najlepiej silnik ustawic pod katem ok 45 - 60 stopni, aby tlumik nie wychodzil ponizej linii kadluba, a jednoczesnie aby gaznik byl mozliwie nisko w stosunku do osi zbiornika paliwa. Przynajmniej ja tak robie. Zazwyczaj jednak silnik wklada sie normalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl silnik :) Pieknie pali :)

Reguluje sie zdecydowanie lepiej niz moj mvvs :devil:

Robilem przymiarki w kadlubie i dam go w dol glowica - nie wystaje po za styro wiec bedzie bezpieczny nawet przy twardszym ladowaniu, Pytanie nastepujace gaznik wypada 1,3cm poniezj lini zbiornika... moze tak byc czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektron - możesz mieć silnik i zbiornik jak masz teraz. Nie można idealnie to trudno, chociaz i tak się nic złego nie będzie działo. Mam tak w trzech modelach i jest OK. Jeśli się nie mylę to trochę inaczej wygląda sprawa poziomu paliwa i gaznika w silnikach odwróconych głowicą w dół. Nieprawdą jest też iż trudniej uruchamia sie takie silniki. W moich modelach nigdy nie odwracam modelu by odpalic silnik, ale ja to robię rozrusznikiem. Może ręcznie jest inaczej, ale po co sobie utrudniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo ze nic nie robie :D Malowanie troche mi nie wyszlo. Jutro troche poprawie. Na zdjeciach farba sie swieci ale to jest efekt tego ze jest swiezo nalozona i jeszzce nie zmatowiala.

Jeszzce dzisiaj zamontuje silnik,popychacz do gazu i serwo gazu. Czekam na paczke ze zbiornikiem 80ccm

Zdjcie054.jpg

 

Zdjcie056.jpg

 

Zdjcie055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.