Skocz do zawartości

Sukhoi Su-26 depron 1150mm.


sebamor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Środek ciężkości wyszedł mniej więcej w 2/5 od krawędzi natarcia.

To Ci wyszło z obliczeń, testów szybowania? Bo jak to jest miejsce gdzie samolot jest w równowadze gdy zamontowałeś wyposażenie to nijak się to ma do SC.

Wylicz SC w programie, podeprzyj w tych punktach samolot i ustaw wyposażenie aby był w równowadze tak podparty, jak się nie da przesunąć masy do przodu to niestety musisz coś dołożyć.

Np, w swoim P11 zastosowałem cięższe śmigło składane od zwykłego na propsaver. Im dodatkowa masa będzie bardziej z przodu tym mniej będzie trzeba jej dokładać.

Zmieści Ci się pakiet pionowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Seba, model jest piękny i bardzo efektownie wykończony. Mam jednak wrażenie, że mocno pozapadało się poszycie. O ile na kadłubie to chyba wsio ryba (pomijając względy estetyczne), to na jednym ze zdjęć (poniżej) wydaje mi się, że dotyczy to też skrzydła.

 

IMG_3953.JPG

 

Czy to nie zmienia profilu i własności lotnych? Obym miał przewidzenia albo był przewrażliwiony...

 

Tak czy siak model dla mnie bomba i ciekaw jestem oblotu.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko kwestia trochę wyższego dźwigara w skrzydle i robienia zdjęcia pod światło. Model wygląda obecnie inaczej jest już skończony, oprócz kabinki, za którą nie mogę się zabrać. Oblot - jak pogoda pozwoli. Jeszcze tylko przyjdą większe śmigła bo to okazało się za małe to go ulotnię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.