Skocz do zawartości

Symulatory i modele do 3D


Ładziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem z Fms-em.Otóż coś dzieje mi się z sterowaniem ,gdy podłącze pada ,to działają tylko lotki ,w dodatku tylko w prawą strone .Sam usiłowałem przerobic ustawienia pada ,ale wyszło jeszcze gorzej-tam gdzie lotki mam teraz ster kirunku ,nie ma mowy o działaniu steu wysokości ,gazu.Także prosiłbym o pomoc w ustawieniach.

 

Może ktoś wie... (wyedytowano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nie działa w lewom :shock: Są dwie możliwosci pokopane piny przy lutowaniu, albo złe ustawienia w symulatorze. Wejdz w ustawienia, a dokładnie w panel sterowania->kontrolery gier i sprawdz, które kanały masz aktywne potem dopiero zabieraj sie za grzebanie w padzie, jesli jest taka potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedziliście mnie chłopacy było trzeba pisac mi na PM to bym szybko to naprawił, jak nastepnym razem kolega kondzio98 będzie chciał cos pisac w lewom czy prawom strone to niech przepuści to co pisze przez "sprawdzacza" dla mojego spokoju zrobiłem to ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam po raz pierwszy na tym forum :)

Również od jakiegoś czasu korzystam z APD ale niestety nie ma tam Yak54 ściągnąłem jakiś ale wygląda jak 3 dechy i silnik :rotfl:

Ma ktoś jakąś bazę gdzie można zassać owy model?

Pozdrawiam serdecznie i liczę na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na RealFlight G4 (miałem update do G4.5 ale sprzęt mi nie pozwala na trening, trochę zacinało..) I uważam ze RF jest bardzo dobry może i spore wymagania, ale co mnie dziwi to mam słabego kompa a mi ładnie śmiga.

Wymagania RealFLight G4:

* Windows* XP or Windows* Vista

* Intel Pentium 1.0GHz or equivalent

* 512 MB RAM

* 4 GB Hard Drive Space

* DVD Drive

* 3D Accelerated Video with:

32 MB Dedicated Video Memory

Full Windows DirectXŽ 9 compliant (Pixel Shader 1.4 support)

 

Optimal System:

For best graphical performance.

 

* Dual Core 2.4GHz CPU

* 2 GB RAM

* 3D Accelerated Video with:

512 MB dedicated video memory

(Pixel Shader 3.0 support)

 

 

 

 

A mój komputer (trochę wstyd się przyznać ale co tam):

 

Procesor Intel Pentium 3 800MHZ :(

Ram: 512 (jakby tego było mało to są SD-RAM)

Karta Graficzna: NVidia GeForce FX 5200 (256mb)

 

 

Ja sam nie wiem jakim cudem mi RFG4 chodzi i to jak prawie w ogóle a jak już się komputer "rozhula" to zero lagów

 

 

EDIT: Jako ciekawostkę mogę dodać że nie mam jeszcze modelu (cierpliwie zbieram, a głupio żebrać po forum :roll: ) No a już niektóre figury 3D wykonuje idealnie, oczywiście zależy też od modelu... Ale gorąco polecam, umiem ładnie latać i samolotem i nawet helikopterem. Już umiem jedną z trudniejszych figur 3D, mianowicie Chaos, no i inne samolotowe jak np: zawis, Harier, Wall, Watterfall, Lot koszący, beczka akcentowa i różne takie. ostatnio wychodzi mi nawet Rolling Harier i lot na żyletkę. Życzę wszystkim udanych treningów i jak najszybszego nabywania umiejętności. Aha no i może jednak ktoś się skusi na RealFlight`a G4 to może razem polatamy na Multiplayer przez internet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

co ty chłopie chcesz od swojego kompa ??? procesor dobry , ramu troszkę mało dokup sobie tak z 2 giga i powinno wszystko działać.

Dla pocieszenia info o moim kompie :

AMD Athlon 2800+ 1.81 GHZ, 512 ramu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.