Skocz do zawartości

RESPECT NOWY POLSKI MODEL F3F


Gość Kamyczek_RC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczek_RC

Tak jak napisał Sekator najwygodniej pod wiatr , lub trawersem tak jak na filmie kolegi specyfika wzorowe lądowanie trawersem do wiatru lądowanie z wiatrem pod stok nie jest dobrym rozwiązaniem i można je wykonywać jedynie jako ostateczność w warunkach bezwietrznych i w sytuacjach mocno awaryjnych bo wiąże się z dużym ryzykiem uszkodzenia modelu . Sporo takich informacji można znaleźć w książkach ABC Miniaturowego Lotnictwa , Książce o DELFINIE 500 i innych sztandarowych pozycjach które uczą od lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tak właściwie % sukcesu zależy od modelu na zawodach rangi mistrzostw Polski? Faktycznie poziom jest aż tak wysoki, że ręcznie robionym modelem (ręcznie, nie znaczy żeberkowe skrzydła kryte japonką + jakiś kadłub z allegro ;) ) nie da się powalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dobry model jest ręcznie robiony :) na całym świecie.

W warunkach jakie były Respect miał (i bedzie miał) pewną przewagę nad resztą modeli. Bo umi stosunkowo szybko latać na niczym :D A takie były warunki na MP

A poza tym Leszek modele robi od dłuższego czasu. Słowo klucz: VIP

 

A jak zrobisz swoj model zawsze sie możesz wybrać sie na zawody i sprawdzić organoleptycznie. Ale raczej na wygraną bym nie liczył. Aczkolwiek życie lubi platac figle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Kamyczek_RC

Gratulacje Paweł zdecydowanie lepiej to wygląda w oparciu o listę wyników . Twoje miejsce świadczy o tym że nie tylko respect lata dobrze i szybko ale również pilot zrobił wyraźne postępy i goni dziadków . Oby tak dalej i pewnie niebawem fryce będą na sprzedaż za 1/4 ceny a kolejka oczekujących na respekta zrobi się dłuuuga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Kamyczek_RC

Rewelacyjne 4 miejsce kolegi Jurka (cZyNo) na Międzynarodowych zawodach Eurocontest Donovaly Open 2013 na Słowacji . Do pudła zabrakło niewiele a Respect cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony zawodników z całej Europy . Trzeba powiedzieć że jest to najwyższa lokata w tej klasie i tej rangi zawodach zdobyta prze zawodnika z Polski ! .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Kamyczek_RC

No dobra chłopaki to ja też się pochwalę ;) Dziś przyszła do mnie sporych rozmiarów paczka ;) Zawartość jest oczywista RESPECT od kolegi Leszka . Więcej napiszę jak modelik uzbroję o oblatam . Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne model starannie zapakowany i po 30 minutowej zabawie w otwieranie i rozpakowywanie która była frajdą w dzieciństwie każdego z nas dostałem w ręce elementy modelu . Wykonanie na poziomie europejskim starannie i dokładnie zrobione wszystko pasuje i nie wymaga poprawek . Teraz tylko uzbroić i latać . Dziękuję Leszku za nową zabawkę na przyszły sezon .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera..."FRYCKI"..."TOXIKI"...-.czerwone latarnie- leża zakurzone pod" fortepianami" i RYCZKAMI...może cuś koledzy mistrzowie świata wystawią na sprzedej...piotralski ....!!! na allegro jest wystawiny mój "ŚWINSKI RYJ".tylko 500 zl dla Ciebie PROMOCJA...dołaże kalosze i kilo kaszanki...a...jak nie pójdzie wręczę +gratis+ KIBICOWI LK w Kaliszu na corocznej wystawie modelarskiej-tym razem nie wykonałem i nie zasponsorowałem głownej nagrody...organizator nie zaprosił kulegów i nie zagwarantował "KAWY" jak zawsze....Acha Kamyczek to twardziel otwierał paczkę w domu bo co nie którzy prosili o odbiór przesyłki przez kolegów by nie oberwać patelnią od żony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.