Jump to content

Która kamerka


armaty

Recommended Posts

Nie koniecznie. Zamiawiane w kraju a wysyłane z Chin i trzeba czekać aż się dostaje nie o takich parametrach jak się zamawiało. Kamerkę mini DV przysłaną z Chin reklamowałem. Następną, breloczek z kraju także. Wymienili, lepsza ale ta z kolei robi restart pulpitu.

Chyba w poście, temat niżej jest podany link, sprawdzonego sprzedawcy na eBay i inne pomocne dane.

Link to comment
Share on other sites

Chyba w poście, temat niżej jest podany link, sprawdzonego sprzedawcy na eBay i inne pomocne dane.

 

Ale ten sprawdzony sprzedawca z ebaya pochodzi i wysyła z Chin. Możesz oczywiście kupić ją np. w Helipadzie za 290zł lup na wspomnianym ebayu za 140zł. Czas oczekiwania - jakieś 9dni.

Armaty - napisałem o breloczku bo własnie tę bardzo polecam.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak kolega wyżej napisał ten sprawdzony sprzedawca jest właśnie z Chin. A Co do kamerki to jeżeli potrzebujesz budżetowej kamerki o sprawdzonej jakości to też polecam brelok, póżniej może gopro3? ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą znalazłem jeszcze coś takiego

http://www.conrad.pl...8&otp1=tablink2

oraz

http://rc.susco.pl/s...era-brelok.html

 

Tę pierwszą dostaniesz na Allegro za 40 pare zł, a tę drugą jeszcze taniej - za kilkanascie. Są to dużo starsze modele od najpopularniejszej i najbardziej zaawansowanej wersji #16. Ja bym tego nie brał.
Link to comment
Share on other sites

Tu się zgodzę. Kupiłem kiedyś taką kamerkę i okazała się nieprzydatna. Zbyt powolne rejestrowanie obrazu. Nagrywanie w ruchu w zasadzie nic nie dawało, poza jakimiś zmazami.

 

W Hobby King, dostaniesz kamerę "HD Wing Camera".

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17200__HD_Wing_Camera_1280x720p_30fps_5MP_CMOS.html

 

37$ to nie dużo. Cena porównywalna z innymi rozwiązaniami, a np. dużo lepsza niz FCO Eco.

Na Youtubie znajdziesz filmy z takiej kamery.

 

Powiem tak - Przeglądałem wiele typów kamer i w zasadzie nic poniżej 100zł, nie nadawało się w pełni do modelarstwa.

Zawsze było jakieś "ale", które psuło przyjemność. Lepiej naprawdę poczekać trochę dłużej, dołożyć i kupić sprzęt, który spełni nasze wymagania, niż w owczym pędzie kupić byle substytut, tylko dlatego, że tani.

 

Jak mawia przysłowie - biednego nie stać na tanie rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Z tymi tanimi breloczkami to jest tak, że powinno się wziąć z 5 szt na miejscu u sprzedawcy i testować na swojej karcie pamięci i laptopie. Zrobić film, zdjęcie. Jeżeli na przyciski reaguje nieprawidłowo, nie można przekopiować bo pliki znikają, film odtwarza się nie na wszystkich odtwarzaczach np. VLC, Quick Time Player, bądź odtwarza się z przestojajami, skokami lub ma inne usterki to zaraz na bok. Kupić dobrą.

Zastanawiam się co zrobić żeby mieć podgląd z kamerki na monitorku, tablecie lub innym ekranie tylko na czas ustawienia kamerki na modelu statku lub samochodu. Ponoć może być jako kamerka internetowa i potrzebny jest program. Skąd go wiąć?

Link to comment
Share on other sites

W funkcji kamery internetowej brelok nie potrzebuje dodatkowego programu. Podłaczasz go do kompa tak jak do zrzutu plików ale bez karty w środku(w kamerce). Brelok 808 #16 V2 jest z funkcją FPV więc tu już problem podglądu rozwiązany.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.