Skocz do zawartości

Problem z Flycamone2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z kamerką Flycamone2. Po włączeniu kamery wyświetla się RY na wyświetlaczu, a gdy wybieram funkcję wyskakuje MF, czyli niby pełna karta choć jest całkowicie pusta (microSD z adapterem 2GB). Może jakieś sterowniki muszę wgrać, a może karta jest temu winna? Czy jest ktoś kto by wytłumaczył mi jak z tym ustrojstwem się obchodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super......już coś! Faktycznie taki pstryczek a już coś zmienił- czyli można wybierać funkcje kamery ale nadal nie moge nagrać niczego! Po wybraniu funkcji wciskam przycisk uruchamiania funkcji, czyli ten środkowy z boku kamery i nic się nie dzieje, karta pusta! Czy kamera pokazuje w jakiś sposób, że trwa nagrywanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaczasz kam przesuwanym przyciskiem,potem wlaczasz srodkowym - bedzie RY(ready) , jak naciśniesz jeszcze raz to bedzie odwrotnie - kamerka moze nagrywać "do góry nogami " , gornym wybierasz opcje UR ( film 640x480) i potwierdzasz srodkowym i zaczynaja latac kreski w kolko,

 

z ciekawszych funkcji tej kamerki to opcja PE - robi fotki co 4 sek samoczynnie , wtedy co 4 sek na wyswietlaczu pojawia sie "ramka"

 

obecnie w dobie mini kamerek breloczków "HD" ta kamerka straciła nieco na użyteczności , poza tym u mnie wogole nie trzyma wewnetrzna bateria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja baterie wyrzuciłem i zasilam z odbiornika. Pewne źródło zasilania. Ale cos mi sie zrobilo chyba przez latanie w niskiej temp. Obraz skacze, przelatują wszystkie kolory tęczy, zawiesza sie na jakims kolorze najczęściej niebieski i nagrywa tylko głos. Ktos wie co moze byc przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.