Jump to content

Recommended Posts

Dołączona grafika

 

 

Firma TobyRich GmbH z siedzibą w Bremen prowadzi handel na najpopularniejszych w Europie platformach elektronicznych, w tym także allegro.pl. Specjalizuje się w handlu nowoczesnymi, unikalnymi zabawkami oraz gadżetami. Więcej o nas na stronie: http://tobyrich.com/pl/

 

Na wyróżnienie zasługuje przedstawienie zdalnie sterowanego ptaka oraz najmniejszego na świecie samochodu sterowanego przez iPhone. Avitron 2.0 to zabawka, której fenomen polega na realistycznym zachowaniu lotu prawdziwego ptaka oraz zasięgu do 100 metrów. Microcar natomiast to małe cudo dające się precyzyjnie prowadzić w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Firma TOBYRICH finalizuje właśnie swój przełomowy pomysł na produkt. Smartplane to samolot zdalnie sterowany przez Smartphone. Ma 15 centrymetrów długości, rozpiętość skrzydeł - 20 cm i waży zaledwie 4 gramy. „Sercem” samolotu jest mała płytka w kadłubie, micro nadajnik wysyła dane do telefonu. Następnie sygnały przesyłane są automatycznie do silnego układu kierowniczego. Projekt płytki PCB jeśli ściśle powiązany ze współpracą z szczecińskimi inżynierami, produkcja płytek obywa się w Gdańsku. Współpraca z polskimi przedsiębiorcami pozwala na osiągnięcie sukcesu i najwżyszej technologii.

 

 

 

Rewolucyjnie opatentowana technologia napędu i sterowania umożliwiają realistyczne zachowanie lotu. Zdalnie sterowany ptak leci tak realistyczne, że w zachowaniu lotu trudno rozróżnić go od swoich biologicznych odpowiedników. Avitron 2.0 jest łatwy w obsłudze, natychmiast gotowy do lotu, łatwiejszy w obsłudze niż przykładowo zdalnie sterowany helikopter. Jest sterowany przez prostego pilota za pomocą joysticków regulujących lot pionowy i poziomy.

 

Więcej na naszej stronie internetowej:

http://tobyrich.com/...vitron/features

 

Dostępny już w Polsce:

http://allegro.pl/av...2929965481.html

 

Film o Avitron:

 

 

 

 

 

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Najmniejszy na świecie samochód sterowany przez iPhone / iPod / iPad

 

Pierwszy samochód sterowany przez iPhone / iPod / iPad w rozmiarze XXS! Można sterować samochodzikiem bardzo precyzyjnie, parkować równolegle i organizować wyścigi! Sterowanie jest bardzo realistyczne! Stabilna obudowa jest dostosowana do indywidualnego stylu jazdy. Wysoka technologia produktu zapewnia szybką i trwałą radość! Fenomen samochodziku to jego rozmiar i precyzja sterowania!

 

Więcej o Microcar na naszej stronie:

http://tobyrich.com/...oducts/microcar

 

oraz na allegro.pl

 

http://allegro.pl/ze...2929964448.html

 

Cena 299,99 zł, proszę o kontakt: magdalena.miskiewicz@tobyrich.com

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.