Jump to content
Sign in to follow this  
SATAMAX

SATAMAX - Sklep modelarski - internetowy i stacjonarny ŁÓDŹ

Recommended Posts

Cześć!

Zapraszam wszystkich modelarzy oraz początkujących do naszego sklepu modelarskiego. Mamy w ofercie między innymi: auta rc, drony, samoloty zdalnie sterowane, akcesoria modelarskie, materiały do budowy, modele do sklejania oraz wiele innych. 

Budujemy też pakiety z ogniw  Li-Ion18650 do łodzi zanętowych, rowerów elektrycznych, skuterów elektrycznych, deskorolek i wielu innych gdzie można używać ogniw Li-Ion. 

W razie trudności ze znalezieniem na stronie konkretnego produktu, prosimy o wiadomość e-mail: satamaxstore@gmail.com - POMOŻEMY JAK UMIEMY

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszego sklepu:

• ul. Przędzalniana 90, 93-114 Łódź

post-19080-0-79160200-1560358301.png

Edited by SATAMAX

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By J-23
      stan fabryczny , 3 kanałowa 2.4 GHz
      do aparatury dokładam 2 odbiorniki 
      posiada :
      - reversy
      - precyzyjne trymy 
      - sygnalizację optyczną rozładowanej baterii
      - wbudowane fail-safe
      w zestawie jest też oryginalne pudełko, instrukcja eng i zworka do bindowania odbiorników
      cena 170zł + paczka rejestrowana z podglądem przez internet ~15 zł
      lub odbiór osobisty w Krakowie

• By Fiteq
      Witam, 
      mam problem z konfiguracją nadajnika hk-t6a v2 (odbiornik hk-tr6a) w programie librepilot. Zacząłem budowę mojego pierwszego drona, kontroler lotu bez problemu skonfigurowałem, ale przy konfiguracji nadajnika jest już problem. Program nie wykrywa „pitch” i „yaw” i nie wiem co może to powodować. Trzeci dzień próbuje wymyślić co jest nie tak, niestety bez skutku. Prosiłbym Was o pomoc. 

Specyfikacja:
      CC3D evo
      f450 rama
      silniki emax 2213 i esc rctimer 20A 
      aparatura hobbyking hk-t6a v2, odbiornik hk-tr6a 
    • By Szczepen02
      Zapraszam na wczesnowiosenną wyprzedaż!  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/21mTP/
      oraz silniki https://www.olx.pl/oferta/silniki-emax-mt3506-regulatory-little-bee-20a-dron-kopter-CID99-IDDInEG.html

• By bandyr
      Jak w temacie nigdy nie latany zapraszam ba olx.

https://www.olx.pl/oferta/dron-parrot-anafi-jak-mavic-CID767-IDDa5QU.html

• By przemo
      Cześć. Witam wszystkich po dość sporej przerwie w obecności na forum ... jak to bywa w życiu, priorytety się zmieniają, więc pewien czas musi upłynąć, żeby znowu priorytety się zmieniły  ... przyszedł czas na coś nowego i padło na quadrocpotera 250. Po przez steam zakupiłem symulator FPV Frerrider (koszt coś 21 PLN) i coś powoli uczę paluchy do machania gajgami na aparaturze ... latania nie nauczy ale z pewnością pokarze który drążek do czego służy i jak może się zachować quad. 
      Wracając do budowy ... w moim przypadku same nowości ... nie jestem dość rozgarnięty w kwestii elektroniki ale sądzę, że dam radę sobie polutować FC z resztą rzeczy ... jak nie to znaczy że się myliłem  Im głębiej w lasy tym coraz więcej niewiadomych  i pytań się pojawia ale najpierw co nie co w sprawie budowanego quada.

Rama: iFlight XL5 V3 240 mm true X FPV
      silniki: emax RS2205 2300 kv
      ESC: emax  30 A Blheli
      FC: Omnibus F4 z wbudowany PDB link do FC
      Pakiet: do celowo 4S 1500 najmniej 45 C, ale na sam początek 3S 1800 mah (takie mam na takim spróbuje unieść quada o ile mi będzie to dane  )
      śmigła: Dalprop 5040x3

Co FPV póki co nie myślę ... ogarnę latanie przy nodze i finansowo się odkuje będziemy myśleć. 
      Parę zdjęć:

Rama

Tyle co udało mi się ogarnąć, obecnie czekam na FC

Posiadam aparature Turnigy 9XR z modułem nadawczym turnigy DSSS, chciałbym kupić odbiornik, mniejszy i żeby ogarnął sterowanie quada na tym jednym kablu ... co mi polecicie ?
      Przyznam że pewne kwestie to dla mnie czarna magia ale może z waszą pomocą uda się to jakoś ogarnąć   Piszę jako żółtodziób w tej kwestii więc proszę o wyrozumiałość 

Pozdrawiam przemo 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.