Skocz do zawartości

Tanio i dobrej jakosci filmy z pokladu Modeli


Arek Pniewski

Rekomendowane odpowiedzi

...wlasnie odwiedzilem ten shop i stwierdzilem ze gosciu podniusl cene....do 64,90€

 

za 3 sztuki kszyczy 180 ......na razie brak w sprzedazy, ale juz zamowil nastepna partie ....

 

Proponuję zebrać chętnych i zamówić jednorazowo dla wszystkich (zmniejszenie kosztów transportu). Ze swej strony deklaruję, że jeżeli w sklepie będzie możliwość płatności kartą (zamówienie internetowe), to mogę założć pieniądze, wszak wszyscy na forum są poważnymi osobami.

 

Ze względu na podaną wyżej cenę proponuję jednak trochę poczekać lub znaleźć innego dostawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Propozycja wspólnych zakupów jest OK., ale ja bym się wstrzymał do nowego roku.

Niestety w europie nie ma zwyczaju obniżania cen przed BN jak w USA, a wręcz odwrotnie, po drugie ta dzisiaj nowość stanieje naturalnie. Poza tym największe parcie wystąpi w nowym sezonie na wiosnę. W nowym roku piszę się na 100% do wspólnych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze z zakupami poczekac do czasu az nie otrzymamy filmu.

Gdybym mial orginal,umiescil bym go w niezmienionej rozdzielczosci na Stage 6 i wszystko bylo by wiadomo.Bo tak naprawde to jeszcze nie wiadomo czy to jest ok.

Byc moze Medion za 50 zl dziala podobnie ?

Z fotek widac ze jest poprawnie,reszta moze byc sprawa odpowiedniego kodeka .

Rozsadne byloby najpierw popatrzyc,bo za oceanem jakos nie rzucaja sie na ten FlyCom .Aiptek w podobnej cenie jest o klase lepszy (przynajmniej z filmow tak wynika)

No i ceny,nawet w UK jest tanszy,

 

http://robotbirds.com/images/Flycamone2.jpg

http://robotbirds.com/catalog/product_info.php?cPath=129_142&products_id=1949

a powinno byc odwrotnie (Germania)

A za oceanem na pewno bedzie taniej,ale raczej musi ktos ,,tam'' kupic i wyslac .

 

To tak patrzac z boku,co nie umniejsza zalet i jakosci w/w :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich filmikow,to trzeba podchodzic z duza rezerwa.Czasem mija sie to z rzeczywistoscia (niestety) .Taki filmik moze nie byc miarodajny ,lub co najmniej tendecyjny.

Vide moj aparat NV3, na Fotoplis i wiekszosci rankingow (sponsor Samsung) podaja ,ze to jeden z niewielu aparatow dostarczajacych 720x480 rozdzielczosc,a okazalo sie ze jest porazka-systemowy (w aparacie) kodek tak kompresuje material , ze wychodzi sieczka.

No bo jak zmiescic 3 minuty filmu w kika !!! Mb ?A powinno byc wielokrotnosc tego.

A koszt 3x wyzszy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z wami, ze bedzie mozna ja dostac taniej i napewno za oceanem z czasem stanieje, robiac zbiorowy zakup zaoszczedza sie wysylke ale nie wiem jak w polsce u nas dochodzi jeszcze clo.....wiec nie wiem czy to akurat wyjdzie taniej... przy zbiorowce moga to potraktowac jako zamowienie na handel i odpowiednio potraktowac...

co prawda duzo nie zaoszczedzilem kupujac ja za 59,90€ ... ale omija mnie ta przyjemnosc latania po urzedzie celnym....postoje, znam to juz.... :mrgreen:

 

Peter , masz sluszna racje co do filmikow prezentowanych przez sprzedajacych lub samych wytwurcow....zamowilem najpierw ta pierwsza wersje zeby sie przekonac naocznie co to jest warte, a ze u nas przysluguje 14-to dniowa mozliwosc zwrotu towaru wiec korzystalem z tego sprawdzajac ja ....to samo zrobilem z ta z nowa wersja , towar przyszedl, najpierw sobie poprobowalismy a potem jak juz bylo ok zaplacilismy...

 

szkoda ze nie ma dobrej pogody zeby teraz polatac i porobic ciekawy filmik z lotu ptaka....i ze nie moge wstawic tego testowego filmu...sprobuje jeszcze w ta sobote lub niedziele, obiecuje .... zreszta , nie mam zadnego powodu was kolowac i namawiac do zakupu, jezeli byloby to naprawde g...no nie mam takiego celu...

jak na ta kamerke ,

to jest naprawde b.dobra jakosc jak rowniez cena za nia.. poza tym dla nas jako amotorow zeby porobic sobie zdjecia z lotu mysle ze jest zpelnie wystarczajaca i prosta w obsludze....bez dodatkowego wyposazenia ktore zawsze troche wazy...

a 37g jest ciezarem naprawde niewielkim no i gabaryty tej kamerki mieszcza sie w ramach do przyjecia, latwosci montazu i odpowiednie ustawienie obiektywu do potrzeb

tez jest duzym plusem ...ok ok koncze zachwalac :mrgreen: mi sie ona podoba nie tylko z wygladu...mam nadzieje ze pierwsi ktozy kupia i wyprobuja zloza tutaj swoje wrazenia i obiektywnie sie na jej temat wypowiedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Przekonales mnie absolutnie,calkowicie.

Wiesz,moj stosunek jest troche z dystansem.

To raczej w trosce o Was :*

Bo przeciez ja jej nie kupie.Inne zalozenia.

A do latania ,,kolo nogi'' to naprawde idealna.No i ta waga :shock:

To moze byc alternatywa filmowania praktycznie kazdym modelem.

A konkurs tu tuz...

 

Niedlugo pojawi sie filmik,bedzie wszystko wiadomo.

Moze sie tez okazac,ze te 640x480 bedzie jakosci telewizyjnej...

To dopiero bylby numer (roku !!) :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wlasnie odwiedzilem ten shop i stwierdzilem ze gosciu podniusl cene....do 64,90€

Na ebay.de kosztują tyle samo więc cena zmieniła się chyba "globalnie". Może załapałeś się na promocję :) Poza tym na ebay i w sklepie który je tam wystawia są dostępne od ręki (chyba, że sprzedają coś czego nie mają).

Też zastanawiam się na jej zakupem więc z niecierpliwością czekam na filmik twojej produkcji :)

Jak coś to mam go gdzie wystawić i służę miejscem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

material testowy zeby wam pokazac mam , poza tym mam problem ze wstawieniam tego materialu :roll: .....14,5 mb ....jezeli mi ktos pomoze to wstawic bedziecie mieli jaki takie rozeznanie co do tej kamerki....probowalem juz na wszystkie sposoby

ale mi nie wychozi :oops: , nie moja dziedzina...pasuje .... czekam na pomoc...

 

z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz mamy krotki filmik testowy :D

http://www.stage6.com/user/Kamera_Petera/video/1932126/

 

Fajna ta kamerka 8)

 

Edit.Dla wyjasnienia-material ktory dostalem, ma identyczna objetosc co na serwerze i trafil juz do mnie w wersji Divix- czyli juz po konwersji.Orginalnego materialu nie udalo sie wyslac do mnie.

Czyli po tej stronie nie wystapilo pogorszenie jakosci obrazu.

Jak wyglada orginal,czy rozni sie jakoscia,moze nam powiedziec tylko operator Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac na tym testowym filmiku pogoda byla pod psem , zachurzenie calkowite z opadami deszczu , chmury nisko wiszace i nie zawiele swiatla ... i mimo to obraz calkiem niezly , jak bedzie sloneczniej wstawimy nastepny testowy filmik...

 

co do jakosci o ktorej pisze Peter, przy konwersji filmik ten prawie wcale nie stracil na jakosci ....w tym samym miejscu nagralem rowniez film komurka Sony Erikson K-800i ... ktory tez postaram sie wstawic dla porownania ...

i stwierdzam ze FlyCamOne 2 ma lepsza jakosc od komurki.. juz sam focus jest duzo lepszy, nie wiem od czego to zalezy... ale tak jest

 

na nastepny filmik trzeba bedzie troche poczekac woze ta kamerke ze soba i jak bedzie okazja nagram ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek jak cos to mam takie "specjalne" kont(a) ftp i moge ci je udostepnic zebys mogl tam samodzielnie wrzucic oryginalny matrial.

Namiar idzie na PW i gdybys byl tak mily i skorzystal z niego bo bardzo jestem ciekawy oryginalu.

Z gory dziekuje.

Oczywiscie moge ten material udostepnic jak by ktos chcial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieczotronix

 

 

...filmik , ktorego link jest wyzej jest z tej kamerki FlyCamOne 2 ...

 

mam tez dla porownania filmik z Komurki w tym samym dniu zrobiony...ale nie moge go przezucic na kompa bo mi Blutu nie chodzi na kompie..... musze stary komputer uruchomic to moze uda sie to powstawiac...

 

n6210

 

naturalnie przyjmuje twoja ofrte :D odpowiedzialem ci na PW

 

w zwiazku ze wyjedzam w delegacje , bede dopiero w weekend dostepny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.