Skocz do zawartości

Wiosenna Bitwa o Wrocław 2013 - 04.05.2013 + DOJAZD - MAPY + VIDEO


Apollo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm. Wydaje mi się, że miejsca jest dość. Na Wolne loty to na pewno. Zawodnicy będą stać na linii, czy to żółtej czy pomarańczowej. Obszar na którym jest altanka, ognisko, górka i plac zabaw liczy jakiś hektar. Z tego zabiorę trochę dla zawodników ESA na lądowanie. Tojki i prąd to podstawa więc będą. Jakieś zadaszenie w razie lekkich opadów też organizujemy. Miejsce na auta ("parking") też wytoczymy, będzie fajnie, oby nie padało ;)

 

P.S. Generalnie to zawsze ze wszystkim jest problem, więc proszę o wyrozumiałość. Ciężko jest cokolwiek zorganizować a w tym roku udaje się całkiem ładnie temat kontynuować. Nie wiem jak z publika wypali choć akcja dość szeroko zakrojona jest w tym roku. Jakbyś chciał/mógłbyś zrobić (wedle zapotrzebowania) jakiś pokaz to możesz przygotować i podesłać jakiś tekst o modelu + kilka ciekawostek to speaker przeczyta to podczas lotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szykuję się na ten wyjazd z kolegą, który będzie brał spalinę Hot Bodies Lightning 2 pro pomoże przy hałasie ja mam jeszcze elektryka oprócz tego biorę trochę maszyn latających sporo tego na magazynie chcę nakręcić jakieś filmiki z powietrza hexą zrobić trochę fotek tylko się zastanawiam , bo pierwszy raz będę na takiej imprezie czy wszyscy mogą wjechać na pole z modelami autem czy będzie to jakoś podzielone widzowie,a modelarze i jeszcze jedno pytanko o dostęp do prądu czy będzie dostępny dla modelarza nawet nie biorącego udziału w ESA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca jeszcze nie wiem jak to dokładnie będzie podzielone. Ale z pewnością będzie podział na modelarzy i widzów. Jeśli będziesz miał dużo sprzętu, hexa i będziesz chciał robić film to jesteś w grupie mocno uprzywilejowanej. Będziemy się starać aby piloci stali tak blisko jak tylko się da.

p.s. Jeśli to twój pierwszy raz i nie znasz ludzi to łap kogoś z obsługi i pytaj o mnie (Emil Skorzycki) (obsługa będzie miała specjalne koszulki). Dla samochodziarzy chcę wyznaczyć teren zaraz na początku z kilku metrową górką. Będzie można akrobacje uskuteczniać :) Samochodziaże są uprzywilejowani bo jest ich najmniej a show musi być!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy show'meni będą mieli wjazd wzdłuż linii lasu lub zaraz przy polu. Opcji takiej że się wjedzie w środek i rozbije wystawkę wokół auta raczej nie ma. Odległości nie są straszne do przebycia nawet z pełnym autem modeli +/- 50m. Pomożemy nosić jak będzie potrzeba :) Z logistyką to sobie jakoś poradzimy, gorzej z pogodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie odbywających się rund pozostały ruch powietrzny/jezdny będzie uziemiony?

 

Nic nie będzie uziemione w czasie lotów. Na wszystko planujemy tak zorganizować teren żeby równocześnie latać i jeździć. ESA z wolnymi lotami nie powinny się wykluczać. Na samochody będzie otaśmowany teren z górką, będzie fajnie.

 

I jeszcze raz:

 

Zawody odbędą się 4 maja 2013r. !!! :)

 

 

P.S. Brać namioty i wpadać na noc, zrobimy imprezę jakiej nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.