Jump to content

Piotrek B

Modelarz
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chwała Ale ten tego, treści stare nie wrócą?
 2. Uzupełnione. Przepraszam, że dopiero teraz, ale jakiś foch mnie na to wszystko dopadł ze względu na wiadomo co (covid i brak combatowego forum). Już mi przeszło i liczę na łaskawszy rok 2021. Powinno się wszystko zgadzać.
 3. A ktoś mógłby mi przesłać wyniki ze Świdnicy?
 4. Jako, że combatowe forum już chyba nie ożyje, to tutaj zgłaszam problem. Pogubiłem się z zawodami w 2020. Czy odbyły się jeszcze jakieś oprócz zawodów w Płocku? Pasowałoby uzupełnić CoRe, ale żadnych wyników nie dostałem. Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku
 5. A to u nas nie możesz zapytać Taki: PowerHD HD2830-16 730kV Śmigło GWS 11x7 i jest bardzo dobrze.
 6. Witajcie Zazdroszczę takiej impry pomimo, że już właściwie jestem w rezerwie Mam problem z jednym zawodnikiem. W CoRe jest dwóch Pavel Hanak. Tak jakby starszy i młodszy. Proszę o ustalenie, który to? Proszę też o plik z wynikami na maila.
 7. Stateční piloti! Blahopřejeme! Ale frekwencja to jak na normalnych zawodach...
 8. Kurde, kiedyś człowiek był bardziej anonimowy Miałem sprawdzić jak z tym coroplastem no i sprawdziłem Puknąłem lekko w ogon i kadłub na pół trzasł. Przemyślcie to Panowie Ale trzeba przyznać, że gdyby nie coroplast to by się na bank odbiły Konrad jak to widziałeś, to jak to było? Bo Model Jacka miał rozwalony ogon, był złamany w pół, miał potrzaskane skrzydła i nawet opona na kółku pocieta. DUŻY MODEL MOŻE WIĘCEJ!
 9. Mnie od razu zatkało jak to zobaczyłem i napisałem posta na pół strony jak tylko Mirek to pokazał, ale skasowałem... Ten coroplast też mi sie zupełnie nie podoba. Już dawno nie podobało mi się też oklejanie kadłubów taśmą, ale nie robiłem zadymy, bo nie lubię zadym. Martwi mnie tylko to, że jakoś inaczej czujemy to wszystko... Dla mnie te trzy rzeczy powyżej są tak oczywiste (nie powinno tego być), że dyskusja na ten temat nie powinna mieć miejsca.
 10. Eeee no nie jest źle: "zwrot bojowy - koniec" Długo nie zajęło Mam śmigła GWS 11x7, chyba OK. Ale pierwsze zawody trakyuję zdecydowanie jako poligon i podglądanie rozwiązań i osiągów konkurencji.
 11. Eeee tam, na pierwsze zawody wystarczy. A ja dziś polatałem Albatrosem 1m i bardziej się w makietach tym widzę niż w combacie. "Zwrot bojowy - początek"
 12. Mix wysokości z lotkami i będą latające skrzydła na finał B
 13. No mój też jest mocno leniwy. Chociaż będziemy mogli spokojnie wszyscy pogadać podczas walk
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.