Skocz do zawartości

Pomoc młodym modelarzom !


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku jak najbardziej .... post "relacje uczeń-trener to po to aby mogli się wpisać potrzebujący .... i wtedy obok nicka potrzebującego "młodego" można by wpisać nick trenera oraz "młody" miałby obowiązek podać nick trenera w podpisie. Reszta po staremu z tym że "młody" pisząc swoje posty wstępnie mógłby je konsultować z trenerem itp. zamiast pisać czsasmi choć teraz zdarza się to dość często totalnych głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej święta idą i każdy zajęty jest już trochę innymi sprawami niż siedzeniem w modelarni.

Ale pewnie po nowym roku zrobi się konkretny wysyp.

Trochę wstrzeliłeś się z pomysłem jak Peter ze zdjęciami z lotu ptaka .

Pewnie w lecie było by zdecydowanie więcej chętnych .

 

Trochę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś rodzine w Rogoźnie wlkp ?? mam problemy z ulotnieniem szybowca... może by ktoś czasem przejeżdżał to by mi pomógł?? modelarni nie ma, w mieście jest 2 modelarzy w tym ja, ten drugi lata funflyami( nigdy nie pracował z szybowcem) Prawka czy osoby z samochodem nie mam żeby gdzieś jechać do modelarni. Proszę o jakąś pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.