Skocz do zawartości

MIG 3 Depron relacja z budowy


Volleyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No można by ale co ze wyniosem? Wtedy będę musiał połączyć dwa węgle przy kadłubie ze wyniosem i dopiero to wkleic. Tylko na co je połączyć? :D jakiś pręt w środek rurki?

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź gwóźdź aby dobrze wchodził w otwór w rurce. Zakrzyw go pod odpowiednim kątem i wklej go na żywicę 5min w rurki. Płaty sklej pieniącym soudalem.

Zamiast gwoździa, który wkładasz w środek,może być mosiężna rurka, którą nakładasz na rurkę. Kwestia dobrania średnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Odświeżamy temat. Jestem na etapie Przenoszenia planów na depron :] Jestem w posiadaniu depronu 5.5mm a plany z rcgroups z których się wzorowałeś są robione z 5mm czy 6mm?
Pytanie numer dwa :] Ile w końcu warstw depronu poszło na kadłub. W oryginale jest 5 warstw. Ja bym robił w skali 100% nie powiększonej i pytanie czy da rade dać mu 7 warstw żeby był okrąglejszy i mniej jak to ująłeś "decha".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da ale po co wtedy bedzie ciezszy , ja zrobilem takie mysliwce chyba ze 6 i jak dobrze papierkiem zaokraglisz to pozornie bedzie okraglejszy, mozesz centralny panel zrobic podw, to bedzie o 6mm szerszy jak uzywasz  depronu 5,5 to tak zrob daj 6 warstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.