Skocz do zawartości

Wyrzynarka stołowa


Quant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy na modelarni parkside'a z lidla. Maszyna nadaje się do cięcia ale raczej zgrubnego. Precyzją nie grzeszy (a może to kwestia operatora ;) )

 

W zestawie dostajemy: regulację obrotów, uchylną powierzchnię roboczą i dmuchawkę (sprawdza się)

 

Cięcie jest czyste - brak zadziorów. Fabryczne ostrza mają tendencję do podrywania cienkiego materiału ciętego przy krawędzi. Nie wiem czy to kwestia ostrzy czy każda maszynka tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś coś konkretnego polecić?

 

Rzadko kto bedzie posiadal wiecej, anizeli jedna, wiec i rzetelne porownanie raczej trudno bedzie otrzymac. Ten dylemat zapewne musisz sam rozwiazac.

 

Ja jeszcze tylko dorzuce do "kolekcji" Proxxon DSH (dla bardziej wymagajacych istnieje tez drozsza wersja DS 460), ktora spisuje sie u mnie od lat bez zarzutu. Moja kupilem w Amazon, za troche ponad 130 Euro, ale teraz jest chyba nieco drozsza (nie mam pojecia, czy to spelnia wspomniane przez kolegow kryteria "przyzwoitych pieniedzy"). Posiada mocny, bezszczotkowy silnik, dwa biegi, mozliwosc pochylenia pulpitu, przylacze do odkurzacza, jest stabilna (nic sie nie kolysze, nic nie drga), dokladna i przede wszystkim cicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.