Skocz do zawartości

Ładowarka Vista Power AK610AC


gajosmonster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam tym produktem rozwiazac wszystkie moje potrzeby w zakresie ; zasilania ,przechowywania pakietow, zasilania serw i silnikow w warunkach testow .

http://www.rc4max.com/ladowarka_vista_power_ak610ac,1897,23806.html

Czy macie juz doswiadczenia z tym produktem? Jak sprawoja sie (w sesie zywotnosci) wyswietlacze dotykowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WItam ;) mam ta ladowarke od pol roku. jestem dosyc zadowolony. raz ze nie potrzeba zewnetrznego zasilacza, dwa ze jest ona dzieki temu mała i latwo ja transportowac. z ekranem dotykowym nie mam jak na razie problemow, wszystko dziala jak nalezy, ma duzo zabezpieczen, ladowarka nastawiona na zlacza DeanT i tamiya ale to chyba nie jest problem :)

w razie pytan pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał zakupić za te pieniądze coś bardziej przyszłościowego. Dwukanałową ładowarkę o większej mocy, coś w stylu Imax B6 DUO 2x200W lub trochę droższą, ale o wiele lepszą Raytronic C60. Do tego używany zasilacz serwerowy za 30zł na allegro, chwilka roboty na przerobienie i masz mega zestaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.