Jump to content

Co na początek

orfeusz000
 Share

Recommended Posts

Witaj,

Zrób tak jak kolega powyżej radzi... Te wynalazki z allegro nie są dobrym pomysłem, Funtic jest za mały a te 2 następne nie są najlepszej jakości. A taki Pioneerek lub jakiś jego klon (jest tego trochę) nauczył już niejednego latać - zadowolenie gwarantowane! :)

Wszyscy wybieraja model a nikt nie wspomina o symulatorach , naprawde pomocna sprawa :)

Ja tak latalem prawie miesiac , a pozniej pierwszy lot bixlerem 2 --- i efekty byly

To moj pierwszy lot

http://www.youtube.com/watch?v=-SLkz8DnTDg

Z pierwszych modeli polecam wlasnie bixlera - model standart pakiet 3s 1800.

lot krotki ale go nie rozbilem :)

RTF czyli zestaw gotowy do lotu czyli łącznie z całą aparaturą i reszta elektroniki, czyli wypakowujesz i latasz a ATF coś trzeba dokupić z elektroniki. Przeglądnij oferty sklepów internetowych to zaraz skumasz o co chodzi :)

Pamietaj jak latasz na symulatorze - lataj za pomoca aparatury nie klawiatury , bo nic Ci to nie da ;)

Lepiej jest wybrac kit a dokupic aparature ( troche lepsza ) , przynajmniej ja bym tak zrobil - ja latam ( ucze sie :D ) na bixler 2 , aparature mam spektrum dx6i

Czesciej zmienia sie modele niz aparature :)

Niech się ktoś wypowie kto miał w rękach te modele.

Wydaje mi się że w becie ten przód zrobiony jest z cienkiej pianki

i przy uderzeniu w ziemie raczej wiele z niego nie zostanie.

Jak to się ma do Easy Stara II i Bixlera?

Ja latam bixlerem ale ciezko mi jest cos powiedziec - jeszcze nie zaliczylem konkretnego kreta (oby tak dalej :) ), ale mozna sie zawsze troche zabezbieczyc oklejajac przod tasma.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.