Jump to content

linki

Pilot84
 Share

Recommended Posts

Gdzie za tanie pieniążki można kupić linki do uwięzi lub coś na ich zastępstwo?

Gdybyś zadał sobie choć odrobinę trudu to kilka tematów poniżej Twojego znalazłbyś wszelkie potrzebne informacje, ale po co się męczyć lepiej mnożyć niepotrzebne byty...

pomijam fakt, że o linkach była już mowa kilka tematów niżej, o czym wspomniał Paweł, to jeszcze linki o dł. 15-16 metrów, to stanowczo za dużo do silnika 2,5ccm.

chej ziomal ja uczyłem się latać na uwiezi na silniku rytm ale i póżniej modelem f2b akrobatek także na rytmie i wszystko na linkach 15,92 firmy modela o grubości 0.2 i 0.3 .i bodajze na rytmie i takowych linkach można było zrobić prawie cały program f2b ,no ale chyba że mnie pamięć zawodzi

Marek, ja też uczyłem się latać na uwięzi Akrobatkiem na Rytma 2,5, ale linki powyżej 15m już stawiały spory opór i wyginały się w łuk utrudniając precyzyjne sterowanie. Nie wspomnę już o tym, że jak silnik był "dychawiczny" to model potrafił zwalić się do okręgu i ....pozamiatane :P

wszystko na linkach 15,92 firmy modela o grubości 0.2 i 0.3 .i bodajze na rytmie i takowych linkach można było zrobić prawie cały program f2b

ja kręciłem cały program, ale linki miały długość 13m.

Ja latałem na KMD i MVVS-ie 2,5, te motorki miały zdecydowanie więcej mocy od starszego brata Rytm-a i spokojnie sobie radziły z linkami plecionkami 0,3mm długości 16m, a w chwili obecnej w Rodeo puszczam młodym modeliki z 1,5cm Mk-17 lub CSTKAM i też daje radę....

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.