Jump to content

Odbiornic do Hitec Flash 4


lekarz
 Share

Recommended Posts

Nadawałby się ale bym go nie brał. W obecnych czasach kiedy cokolwiek może zakłócić sygnał latam tylko z odbiornikami podwójnej przemiany. Ten z linku jest pojedyńczej. Corona też posiada odbiorniki podwójnej przemiany np 6 i 8 kanałowe. Te są z syntezą tzn , że nie mają kwarca.

Link to comment
Share on other sites

Kolega na to , że też mam jeden do zlutowania...po kraksie z V > 100 km/h. Mam w tej chwili chyba 5 sztuk Corona RP8D1. Jeden odleciał wraz z modelem - wyłącznie z mojej winy nie sprzętu. Jak widzę na allegro jakiś w okazyjnej cenie to biorę. To własnie jam Ci na to ;)

Link to comment
Share on other sites

Zależy od modelu. Ja miałem kila coron i bardzo sobie chwale. Został mi oryginalny odbiornik z flash5x system. Pojedyncza przemiana ale 5lat na nim latalem bez zakłóceń. Jak chcesz to możemy się dogadać bo mi jest zbędny. A jak na tym samym kanale spotkają się dwa nadajniki to i tak się zakłóca.

Link to comment
Share on other sites

Ok ale ww wątek jest o tym iż odbiornik okazał się niekompatybilny a modelarz po drobiazgowym zbadaniu elektroniki doszedł do wniosku iż musi odlutowac rezystor i odziwo dało się to ustroistwo zbindować. A ja az tak sie na elektronice nie znam:(

Link to comment
Share on other sites

Myślę że może rozboleć jak się odbiornik okaże nie kompatybilny.

Wygrałeś. Nie bierz więc Corony RP8D1 bo to szajs od, którego tylko głowa może rozboleć. Lataj za to na nie szajsowych odbiornikach za 20zł.

Link to comment
Share on other sites

Lekarzu. Jakość odbiornika jest jak buty. Trafisz na dobre, chodzisz w nich długie lata. A raz trafisz na kiepskie to chodzisz miesiąc. Tak samo odbiornik. Mnie i Irka nie zawiodly a sugerujesz się jedną opinia gdzie był błąd fabryczny.

Link to comment
Share on other sites

ok. chłopaki. Dzięki że chciało Wam się odpowiadać na moje laickie pytania.

Faktycznie jeśli chodzi o Coronę to może być niepotrzebna panika bo widzę, że wątki są pokopiowane na necie.

 

Muszę się z tym przespać. Zastanawiam się czy w ogóle nie przejść na Turnigy 9x.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.