Skocz do zawartości

Odbiornic do Hitec Flash 4


lekarz

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam nadajnik Hitec Flash 4 X System FM z kwarcem CH63 35.030TF.

 

Jaki tani odbiornik do tego byście polecili? Jestem zielony w dobieraniu odbiorników.

Czy ten by się nadał:

 

http://www.hobbyking...t_Crystal_.html

 

mój orginalny odbiornik to:

 

http://www.servohut.com/RCV%20HITEC_hfs04mg_micro_.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawałby się ale bym go nie brał. W obecnych czasach kiedy cokolwiek może zakłócić sygnał latam tylko z odbiornikami podwójnej przemiany. Ten z linku jest pojedyńczej. Corona też posiada odbiorniki podwójnej przemiany np 6 i 8 kanałowe. Te są z syntezą tzn , że nie mają kwarca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na to , że też mam jeden do zlutowania...po kraksie z V > 100 km/h. Mam w tej chwili chyba 5 sztuk Corona RP8D1. Jeden odleciał wraz z modelem - wyłącznie z mojej winy nie sprzętu. Jak widzę na allegro jakiś w okazyjnej cenie to biorę. To własnie jam Ci na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od modelu. Ja miałem kila coron i bardzo sobie chwale. Został mi oryginalny odbiornik z flash5x system. Pojedyncza przemiana ale 5lat na nim latalem bez zakłóceń. Jak chcesz to możemy się dogadać bo mi jest zbędny. A jak na tym samym kanale spotkają się dwa nadajniki to i tak się zakłóca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale ww wątek jest o tym iż odbiornik okazał się niekompatybilny a modelarz po drobiazgowym zbadaniu elektroniki doszedł do wniosku iż musi odlutowac rezystor i odziwo dało się to ustroistwo zbindować. A ja az tak sie na elektronice nie znam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. chłopaki. Dzięki że chciało Wam się odpowiadać na moje laickie pytania.

Faktycznie jeśli chodzi o Coronę to może być niepotrzebna panika bo widzę, że wątki są pokopiowane na necie.

 

Muszę się z tym przespać. Zastanawiam się czy w ogóle nie przejść na Turnigy 9x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.