Skocz do zawartości

Turnigy 9X. Ustawienie alarmu rozładowania akumulatora.


mazur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy jest możliwość ustawienia alarmu niskiego stanu naładowania akumulatora bądź wyłączenia się aparatury przy określonym napięciu poprzedzone dźwiękiem alarmu?.

Należę do roztargnionych, zapominalskich.

Już dwukrotnie zapomniałem wyłączyć nadajnik. Za pierwszym razem uwaliłem akumulator w 100%. Teraz właśnie ładuję drugi rozładowany i mam nadzieję, że się podniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Akumulator rozładował tak, że ładowarka nie chciała ruszyć. Dopiero ustawienie na NiMH i podładowanie go do 9V pozwoliło na dalsze ładowanie już na Lipo. Na szczęście tym razem aku nie padł jedynie nabrał trochę obłych kształtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw pakiet LiFe 1500, pasuje idealnie i ma mniejsze napięcia. Dla LiPo 9V to już śmierć kliniczna. LiFe daje radę.

Kiedy w maju padł mi akumulator pytałem na forum własnie o ten sam co proponujesz http://pfmrc.eu/inde...__1#entry440220 ale nikt mi konkretnie nie odpowiedział.

Ponownie kupiłem Lipo 2550 do tego znacznie droższy od Fe. Tym razem miałem szczęście, jakoś nie padł do końca. Trochę się zaokrąglił ale dał się podnieść nawet cele trzymają równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.