Skocz do zawartości

Extra 260-1250mm, próby rysowania w CAD


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Andrzej za podtrzymywanie na duchu. Nie przypuszczałem że ten model będzie aż tak upierdliwy. Sprzedałem małą katankę i zastanawiam się czy nie zamówić wycięcia Acro3D. Pracuję teraz w Warszawie więc barwyreklamy.pl mam pod nosem a wieczorami po robocie nie mam co z czasem robić.

 

Mniej/więcej tak ma to wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Deluxe pozwala na składanie 3D, nie ma jednak pewnch funkcj takich jak lofting. W Deluxe jest też ograniczona liczba ażurów w jednym elemencie ale z tym można sobie łatwo poradzić. Po triala Pro sięgam ostatnio bardzo niechętnie bo każda nowa wersja TC jest coraz bardziej upierdliwa w obsłudze. Muszę się rozejrzeć za jakimś tanim programem do modelowania 3D albo całkowicie odpuścić rendery i walczyć w 2D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Deluxe pozwala na składanie 3D, nie ma jednak pewnch funkcj takich jak lofting. W Deluxe jest też ograniczona liczba ażurów w jednym elemencie ale z tym można sobie łatwo poradzić. Po triala Pro sięgam ostatnio bardzo niechętnie bo każda nowa wersja TC jest coraz bardziej upierdliwa w obsłudze. Muszę się rozejrzeć za jakimś tanim programem do modelowania 3D albo całkowicie odpuścić rendery i walczyć w 2D

Witam super robota a jak tam Komar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie i materiał wycenione. W okolicach 15-tego zlecę wycinanie Extry razem z Acro 3D.

Kilka dni temu dostałem maila od polskiego dystrybutora IMSI z linkiem do pobrania TC LTE 64bit Trial. Pobrałem program, okazał się być w wersji polskiej. Prawie nie różni się od Turbocada deluxe i w przeciwieństwie do niego nie jest to program wpełni 3D ale ma możliwość ograniczonej pracy na brłach 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Walczę ze skrzdłami do większej extry. Oczywiście powiększenie ich z rozp 125 do 160cm to nie tylko pomnożenie przez 1.28 wymiarów w osiach X,Y,Z ale kompletnie odmienna konstrukcja. Wstawki międzyżebrowe są z balsy 2mm - słoje pionowo, dźwigary sosnowe 6x3mm, kesony bez ażurowań, łącznik skrzydłeł z rurki węglowej o średnicy 16mm, miejsce na serwo std. oraz dodatkowe żeberko podtrzymujące półkę serwa. Na screenach tej ostatniej jeszcze brak, tak samo jak dźwigarów z sosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.