Skocz do zawartości

Extra 260-1250mm, próby rysowania w CAD


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Screnami 3D to nie sugeruj się za bardzo bo TC nie potrafi wyświetlić prawidłowo perspektywy, to model 3D semi-scale a więc tylko podobny do oryginału. Żebyś mógł prawidłowo określić proporcje zamieszczam screena. Zapewniam że cieciwy są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysuj,rysuj... ;)

a u mnie...

kadłub mojej Extry 260 PA po kraksie już naprawiony :) .w międzyczasie kupiłem folię w odpowiednich kolorach żeby przywrócić pierwotny stan modelu a mój dobry znajomy wykonał dla mnie naklejki EXTRA 260 według oryginału które uległy zniszczeniu.

Sławku,mam kilka sztuk tych naklejek w zapasie więc jak będziesz chciał na swój model to ci je wyślę :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem chętny na nalepki, oczywiście bez PA :D. Walczę z pionowm. Odchudzanie modelu to skrajnie upierdliwa sprawa. Zielone elementy to balsosklejka której nie da sie uniknąć (w PA chyba też zdają sobie z tego sprawę) Reszta to balsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za poziomy. Grubość profilu jest dość mała a sam statecznik nie będzie oklejany pełną balsą więc muszę zatosować dźwigarek pomocnicy w postaci rurki węglowej fi4. Czy słuszne bedzie to rozwiązanie okaże się praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.