Skocz do zawartości

Extra 260-1250mm, próby rysowania w CAD


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pokrycie stateczników już zrobiłem, szkoda czasu na symulacje 3D a i w sumie nie mam programu bo trial wyszedł. Nieważne. Elementy klapy wyrenderuję w Deluxe. Jeszcze z tydzień i formatki będą gotowe. Myślałem że w tym tygodniu zlecę wycięcie małej Extry ale firma w której pracuje okazała sie fajna tylko na zewnątrz, 8 dni poślizgu z kasą. Chyba trzeba szukać innego zajęcia w stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osób śledzi twój temat Sławku ;) ,myślę że większy ruch zacznie się dopiero gdy zaczniesz extrę składać.jeśli będą plany na jakąś dłuższą serię to ja oczywiście piszę się na zakup 260-tki w wersji KIT.

 

P.S. zrzuty z ekranu komputera są rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w Krakowie i zajechałem do Marvio RC. Wojtka nie było co prawda ale porozmawiałem ze sprzedawcą kilka chwil na różne modelarskie i niemodelarskie tematy, kupiłem prawie wszystko do Extry 1250 z wyjątkiem dwóch płaskowników węglowych. Balsa jest wysokiej klasy więc model powinien wyjść lekki. W przyszłym tygodniu będzie pewnie wycinanie i początki montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel to w porządku człowiek (takie odniosłem wrażenie), pogawędziliśmy kilka zaledwie minut bo musiałem wracać po żonę i córkę. Wygląda na to że będę w Krakowie za tydzień w sobotę. Widziałem na półce kadłub Twojego modelu, imponujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jest: wycinanka. Dopiero wróciłem z Warszawy a jutro z rana jadę do Krakowa, więc rozpakowanie albo jutro wieczorem albo w piątek rano. Dziś już nie mam siły na modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem kadłub, oczywiście jeszcze szlifowanie itp. Wynik 179g. Nie wiem z czego jeszcze mogę zdjąć wagę.Nic nie przychodzi mi do głowy. Dokończę całość i zobaczymy ile będzie do lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.