Skocz do zawartości

Eurofighter po mojemu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pragnę poinformować że prawdopodobnie będę trochę eksperymentował z rozpiętością bo skrzydła są dzielone więc można założyć większe ,proste ,zwichrzone .Powstaną dwie wersje jeden z modeli będzie na turbinę 35mm a drugi większy na 65mm chyba bo nie pamiętam precyzyjnych parametrów .A więc mniejszy o rozpiętości 340mm i długości 440mm,i większy o rozpiętości 700mm i długości 900mm, ale tu się jeszcze może coś pozmieniać jak pisałem wcześniej

Pozostałe parametry w najbliższym czasie .Poniżej kila zdjęć jak wygląda to co mam

 

 

 

 

 

9f15be71c815a296med.jpg

 

 

 

 

 

 

a8f6a98bcf05737amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lekkiej japonki :( więc na razie oklejam to folią, jest ciężka wiem jej jedyna zaleta to że łatwo ją ściągnąć jak by co .Martwi mnie tunel jest dosyć trudny. I tu będzie sporo kombinowania z prawidłowym przepływem .Po niżej zdjęcia oklejonych skrzydeł

66835eb5dd7eceb4med.jpg

 

 

2fe372a64d5ec2bfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga 35g to żadna waga :) . Pisząc "pancerna" miałem na myśli ilość wręg kadłuba, skrzydeł, wzmocnień itp. Miniaturyzacja i dokładność robi wrażenie.

E tam bez przesady :) dla oddania kształtu i w miarę uzyskania odpowiedniej sztywności coś trzeba było narysować więc narysowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obserwujących moje zmagania z tą materią :D a raczej z konstrukcją . Poniżej pozwoliłem sobie wstawić zdjęcie prawdopodobnego napędu do większej wersji modelu

EDF64mm 520w

Waga 139g

wymiary 100x77mm

ciąg 1100g

regulator dedykowany 45A

bateria jaką mam to2150mAh4c14,8v 25c

 

 

34eb8330b33e272emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.