Skocz do zawartości

Mocowanie GoPro w/na modelu


piotralski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam sposobu na bezpieczne mocowanie GoPro (w moim przypadku III BE) w/na modelu. Jeden z Kolegów kleił na piankę dwustronną do skrzydła i to wystarczyło.

Proszę szacowne grono o podzielenie się swoimi sposobami i spostrzeżeniami w tym temacie.

 

PS

Jakość filmu z tej kamerki jak dla mnie super...

 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku, do łodzi podwodnych mam nie po drodze (we wojsku w czołgach byłem) :)

 

PS

Tworząc ten wątek chciałem abyśmy (użytkownicy GoPro) zebrali w jednym miejscu swoje doświadczenia i przemyślenia na temat tej kamerki, a w szczególności jak ją bezpiecznie (bo tania nie jest) zamontować na/w modelu.

 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PS

Tworząc ten wątek chciałem abyśmy (użytkownicy GoPro) zebrali w jednym miejscu swoje doświadczenia i przemyślenia na temat tej kamerki, a w szczególności jak ją bezpiecznie (bo tania nie jest) zamontować na/w modelu.

 

Pozdrawiam Piotrek

 

Witam

Mam pytanko do właściciela odnośnie tej kamerki - Nigdzie nie mogę się dowiedzieć czy można nią jednocześnie nagrywać na kartę i posyłać obraz do nadajnika FPV. Od tej możliwości zależy mój zakup tej kamerki (również III BE). Myślę, ze to dość istotna informacja.

 

Pozdrawiam Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.