Jump to content
JMRC

Pilatus PC-6 z Hangar 2

Recommended Posts

Witam.

Miał może któryś z kolegów styczność z tym modelem? Jak z jakością wykonania, wytrzymałością? Poszukuje opinii na jego temat, prawdopodobnie pełniłby właśnie rolę holówki.

Pozdrawiam Jerzy

Jeśli to ten sam co kiedyś u nas miał Robert to dawał radę. Oklejony co prawda folią samoprzylepną ale było git. Mało się nim nacieszyliśmy bo został sprzedany :P

Wydawało mi się, że go widziałem w zeszłym roku w ANT na pikniku, tylko wtedy nawet nie miałem ambicji na holownik i nie zawracałem sobie zbytnio tym głowy :D.

A z tego co mi się wydaje to "wylądował" on w Kętach u nas ale za długo nie polatał i poszedł dalej ;) ...

Ogólnie to chyba najbrzydszy model jaki widziałem,w sensie nie model ale ogólnie samolot :D .

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By magilla
      Nie mam zimą za bardzo gdzie strugać balsowych modeli więc wpadłem na pomysł zrobienia nie wielkiego modelu z zielonego "badziewia"  W założeniu coś na szybko.
      Jedyny plan Pilatusa pc21 a właściwie jego uproszczoną dokumentację udało mi się znaleźć na stronie producenta samolotu . Producent zaznaczył ładnie przekroje które pomogły mi wyrysować kadłub.
      Mój pilatus będzie miał rozpiętość 960mm i długość 1150mm. Profil skrzydła który zastosuje to NACA 64-215. Napęd będzie uzależniony od wagi która narazie jest mi nieznana. Mam nadzieje, że zmieszczę się w okolicy 1200g.

A to moje wypociny:

Dwa dni temu usiadłem wyrysowałem wszystko w programie wydrukowałem kształtki i zabrałem się za wycinanie. Na razie wszystko na sucho w "puzzlach"
      Stateczniki profilowane wewnątrz 6mm depronem. Maska silnika będzie laminowana. Jej przekroje mam już wymalowane. 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.