Skocz do zawartości

Truman Show


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

To nie jest żadna recenzja tego filmu czy coś w tym stylu. Jeśli ktoś nie oglądał tego filmu, to proponuje odwiedzić najbliższą wypożyczalnie DVD/VHS, lub sklep internetowy DC++ i obejrzeć. Proszę nie pisać tutaj o filmie, bo nie chodzi o to żeby zepsuć zabawe tym co go jeszcze nie oglądali.

 

Moje emocje?

... tego sie nie da opisac...

 

PS. dodam tylko że film jest z 1998 roku, mam nadzieje ze nie przeszkadza to fanom nowoczesnego kina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o Forresta to wszyscy mi zachwalali strasznie, a wcale jakiś supermocny nie był. Jeśli chodzi o "Złap mnie..." to się nie wypowiadam, a "Piękny umysł", owszem, dobry film, ale "Pi" był równie dobry. Nie wspominając już o "Miasto gniewu" (z ang. "Crash") i całej masie innych filmów które ogląda się na jednym oddechu. Ale jak skończyłem oglądać Truman Show, naprawde nie wiedziałem co myśleć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem Dooma i powiem że to kicz marny :D .

 

Truman show też dawno widziałem, fajny film, ale... są też lepsze :) .

 

Dla mnie najlepsze filmy to nieśmiertelny "Das Boot" oraz trochę nowszy "Saint and Soldiers" (w Polsce "Na tyłach wroga").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Requiem for a dream" (rekfijem dla snu :twisted: ), to dla tych których ciągnie do narkotyków; prawie cały film nudnawy, ale ostatnie 15 minut - trauma przez kilka dni :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.