Jump to content

Spam z twoo.com


robertus
 Share

Recommended Posts

Mogłeś to dostać ode mnie. Ja też dostałem wiadomość od znajomego, od którego, właśnie oczekiwałem wiadomości. Nieopatrznie wszedłem na ta stronę i od razu miałem "'kupę" wiadomości od różnych kobitek, które nie wiadomo dlaczego bardzo mnie lubią. Nawet nie wiedziałem ,że mogę być taki interesujący dla różnych pań, choć nic o mnie nie wiedzą :unsure:. A przy okazji przepraszam wszystkich ,którzy mogli otrzymać taką wiadomość ode mnie. To było niezamierzone i nawet nie wiedziałem ,że podsyłam komuś takie kukułcze jajo :wacko: .

A.C.

Link to comment
Share on other sites

Cicha woda co? ;)

Napisałem jedynie jako przestrogę. W internecie dużo jest pułapek, od dodatkowych pasków w przeglądarce internetowej po programy czytające nasze hasła do banków, a wszystko to ładnie zapakowane, aż chce się kliknąć.

Link to comment
Share on other sites

Andrzeju, nie kierowałem uwagi konkretnie na Ciebie, a na Andrzeja C co wyczytałem z maila ;) Potem odnalazłem korespondencję z Tobą sprzed kilku miesięcy i skojarzyłem fakty. Z tego co mi wiadomo, sporo osób z naszego grona dostało już wiadomość "od Ciebie". Ktoś musi się posługiwać Twoim mailem i chyba niewiele można w tym kierunku już zmienić :(

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.