Skocz do zawartości

Walizka na pakiety


Pioterek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem ostatnio taki ciekawy produkt:

 

 

post-5634-0-48817300-1384021427.jpg

 

Jest to walizka na do transportu i przechowywania pakietów (głównie potencjalnie niebezpiecznych LiPol) . Walizka zbudowana jest ze skrzynki plastikowej wypełnionej wkładem ceramicznym. Dzięki takiej konstrukcji walizka ma zapewnić ochronę przy wewnętrznej temperaturze dochodzącej nawet do 1400 deg C. Walizka ma wymiary wewnętrzne 320x220x80 mm. Jej masa z racji wkładu ceramicznego wynosi 7 kg.

 

Posiadam dość sporą ilość akumulatorów w większości LiPol i do tej pory przechowałem je w mieszkaniu bez specjalnego zabezpieczenia, ale od kiedy usłyszałem o paru przypadkach pożaru spowodowanego pakietami, zacząłem się poważniej rozglądać nad jakimś zabezpieczeniem. Myślałem najpierw o metalowej kasetce, ale walizka o tak mocnej konstrukcji ogniowej wydała mi się najlepszym rozwiązaniem. Trzymam w niej obecnie wszystkie swoje pakiety.

 

post-5634-0-88362400-1384021432.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pomyłka targać ze sobą 7kg + pakiety.

Chyba, że to waliza do trzymania pakietów w domu.

Ale w takim razie nie rozumiem...pakiety przechowuję w bezpiecznej walizce w domu a później ładuję je i biorę w kieszeń jadąc na lotnisko?

 

Dokładnie tak jak piszesz do trzymania w domu albo w samochodzie do transportu - na pewno nie do noszenia. Szamotowa ochrona waży ale jest ogniotrwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.